Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STEPY Ćwiczenia na stepach są bardzo przyjemne. Pięknie rzeźbi ciało oraz wzmacnia całe ciało. Ćwiczenia na stepach nie są przeznaczone dla osób z problemami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STEPY Ćwiczenia na stepach są bardzo przyjemne. Pięknie rzeźbi ciało oraz wzmacnia całe ciało. Ćwiczenia na stepach nie są przeznaczone dla osób z problemami."— Zapis prezentacji:

1

2 STEPY Ćwiczenia na stepach są bardzo przyjemne. Pięknie rzeźbi ciało oraz wzmacnia całe ciało. Ćwiczenia na stepach nie są przeznaczone dla osób z problemami stawów kolanowych, skokowych oraz kręgosłupa. Gdy chce się doprowadzić do szybszego spalania kalorii, należy ćwiczyć na podwyższonym stepie, można też dodać pracę ramion, bądź też ruchy dynamiczne.

3 MOTYLEK Motylek Fitness to przyrząd do ćwiczeń, który kształtuje i wzmacnia niemal wszystkie partie mięśni. Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób można pozbyć się zbędnego tłuszczu, dodatkowo skóra nabierze sprężystości.

4 HANTLE Hantle - sprzęt sportowy. Hantle są wykorzystywane do ćwiczeń fitness, ćwiczeń ogólnych i rozwojowych. Stanowią również doskonałą pomoc przy rehabilitacji. Istnieje wiele typów hantli np. winylowe, żeliwne, piaskowe.

5 PIŁKA GIMNASTYCZNA Ćwiczenia z piłką poprawiają propriorecepcję, czyli umiejętność czucia ciała w przestrzeni. Piłkę stosuję się w treningu ogólnorozwojowym, szczególnie świetnie nadaje się do wzmacniania mięśni grzbietu, zwiększania ruchomości w stawach oraz korekcji wad postawy.

6 HANTLE PI Ł KA GIMNASTYCZNA

7  Agnieszka Julita  Aleksandra


Pobierz ppt "STEPY Ćwiczenia na stepach są bardzo przyjemne. Pięknie rzeźbi ciało oraz wzmacnia całe ciało. Ćwiczenia na stepach nie są przeznaczone dla osób z problemami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google