Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przygoda z Rowerem :) Wszystko zaczęło się 30 Czerwca 2012r. Wtedy pojechałem na swoje pierwsze zawody. Był to Bike Maraton w Wiśle.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przygoda z Rowerem :) Wszystko zaczęło się 30 Czerwca 2012r. Wtedy pojechałem na swoje pierwsze zawody. Był to Bike Maraton w Wiśle."— Zapis prezentacji:

1 Przygoda z Rowerem :) Wszystko zaczęło się 30 Czerwca 2012r. Wtedy pojechałem na swoje pierwsze zawody. Był to Bike Maraton w Wiśle.

2 Bike Maraton Pierwszymi zawodami w jakich wystartowałem był Bike Maraton w Wiśle. Trasa liczyła 22km i była ogólnie łatwa lecz było kilka trudnych odcinków. Na trasie było bardzo dużo poszkodowanych zawodników. Zająłem tam dobrą 8 pozycję.

3 Uphill Beskidy Następnymi zawodami w jakich wystartowałem był cykl zawodów Uphill. Kolarstwo dzieli się na poszczególne dziedziny. Uphill to wjazdy pod górę. W tym cyklu udało mi się osiągnąć najwięcej ponieważ w pierwszym wyścigu zająłem 4 miejsce do podium zabrakło mi jedynie 25 sekund

4 Powerade Garmin MTB Marathon Następnymi zawodami w jakich wystartowałem był Powerade Garmin MTB Marathon w Istebnej. Zająłem tam 11 miejsce. Trasa liczyła 23 km leczy była bardzo wymagająca

5 Zakończenie Sezonu 2012 Ostatni raz w sezonie 2012 startowałem na Uphill Beskidy w Rakova. Zająłem tam 2. miejsce byłem bardzo szczęśliwy że na zakończenie pierwszego w życiu sezonu udało mi się stanąć na podium :)

6 UKS Masyw Cięcina Po zakończenie sezonu dostałem informację o Klubie UKS Masyw Cięcina. Zadzwoniłem do Trenera i wstąpiłem do klubu. W sezonie 2013 zamierzam zdobyć dużo więcej niż w ubiegłym sezonie. Jak na razie nie zamierzam przerywać tego co robię.

7 Podium 2012

8 IV miejsce – Bike maraton – Wieluń IX miejsce – Bike maraton – Zdzieszowice Ważniejsze sukcesy w sezonie 2013


Pobierz ppt "Przygoda z Rowerem :) Wszystko zaczęło się 30 Czerwca 2012r. Wtedy pojechałem na swoje pierwsze zawody. Był to Bike Maraton w Wiśle."

Podobne prezentacje


Reklamy Google