Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól. Nie podawaj danych osobowych. Nie dawaj ludziom informacji osobistych. Może po drugiej stronie jest ktoś kto chce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól. Nie podawaj danych osobowych. Nie dawaj ludziom informacji osobistych. Może po drugiej stronie jest ktoś kto chce."— Zapis prezentacji:

1 Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól

2 Nie podawaj danych osobowych. Nie dawaj ludziom informacji osobistych. Może po drugiej stronie jest ktoś kto chce Ci zrobić krzywdę.

3 Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie ! Nie masz pewności z kim piszesz. Może ta osoba jest od Ciebie o wiele starsza i pisząc z nią narażasz się na niebezpieczeństwo.!

4 Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól Nie można ufać osobą, które się pozna w sieci. One nie chcą naszego dobra. Specjalnie będą nam źle radzić ! Oni chcą, abyśmy byli w niezgodzie z najbliższymi. To nie są prawdziwi przyjaciele, ale się za nich podają

5 Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól Zakup lub ściągnij antywirusa ! Nigdy nie wiadomo kiedy ktoś może Ci wysłać wirusa. Warto się zabezpieczyć

6 Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól Nie odbieraj wiadomości od nieznajomych.! Nieznajomi chcąc Ci zrobić kawał mogą wysłać wirusa.! Późnej trudno jest go zlikwidować.

7 Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól Lepszym internet dzisiaj mamy, bo zasady przestrzegamy!


Pobierz ppt "Paulina Frydych kl.6 b PSP1 Nowa Sól. Nie podawaj danych osobowych. Nie dawaj ludziom informacji osobistych. Może po drugiej stronie jest ktoś kto chce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google