Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego."— Zapis prezentacji:

1 „Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Warszawa, 3 grudnia 2010 r.

2 Obowiązki beneficjentów 1.Informowanie opinii publicznej o pomocy otrzymanej z funduszy unijnych. 2.Umieszczanie w każdym miejscu realizacji projektu, w trakcie jego trwania tablic informacyjnych, jeżeli całkowity wkład publiczny przeznaczony na realizację projektu dotyczącego finansowania robót infrastrukturalnych lub budowlanych przekracza 500 000 Euro. 3.Umieszczanie po zakończeniu realizacji projektu (nie później niż 6 miesięcy od dnia zakończenia projektu) na stałe widocznych i dużych wymiarów tablic pamiątkowych, jeżeli całkowity wkład publiczny przeznaczony na realizację projektu dotyczącego zakupu środków trwałych lub finansowania robót infrastrukturalnych lub budowlanych przekracza 500 000 Euro. 4.Znakowanie dokumentacji i dokumentów odnoszących się do projektu.

3 Dokumenty źródłowe 1. ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (WE) nr 1828/2006 z dnia 8 grudnia 2006 r. 2. UMOWA O DOFINANSOWANIE 3. PRZEWODNIK W ZAKRESIE PROMOCJI PROJEKTÓW FINANSOWANYCH W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA, 2007 – 2013 DLA BENEFICJENTÓW I INSTYTUCJI ZAANGAŻOWANYCH WE WDRAŻANIE PROGRAMU

4 Układ tablicy powinien zawierać: 1.Logo Unii Europejskiej z podpisem „Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego”, 2.Logo PO IG, 3.Informację o współfinansowaniu projektu, 4.Nazwę realizowanego projektu, jego łączny budżet i wysokość dofinansowania ze środków UE, 5.Okres realizacji projektu (podawany do wyboru w układzie: RR – RZ lub MR - RR – MZ- RZ), 6.Hasło promocyjne przeznaczone dla PO IG.

5 Informacyjna: minimalne wymiary 150 cm x 100 cm Pamiątkowa: minimalne wymiary 70 cm x 50 cm

6 Oznaczenie dokumentacji

7 Zestawienie logotypów

8 www.pot.gov.pl/fundusze Zakładka: Jak promować projekt mikolaj.kruszewski@pot.gov.pl


Pobierz ppt "„Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google