Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego."— Zapis prezentacji:

1 „Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata Warszawa, 3 grudnia 2010 r.

2 Obowiązki beneficjentów 1.Informowanie opinii publicznej o pomocy otrzymanej z funduszy unijnych. 2.Umieszczanie w każdym miejscu realizacji projektu, w trakcie jego trwania tablic informacyjnych, jeżeli całkowity wkład publiczny przeznaczony na realizację projektu dotyczącego finansowania robót infrastrukturalnych lub budowlanych przekracza Euro. 3.Umieszczanie po zakończeniu realizacji projektu (nie później niż 6 miesięcy od dnia zakończenia projektu) na stałe widocznych i dużych wymiarów tablic pamiątkowych, jeżeli całkowity wkład publiczny przeznaczony na realizację projektu dotyczącego zakupu środków trwałych lub finansowania robót infrastrukturalnych lub budowlanych przekracza Euro. 4.Znakowanie dokumentacji i dokumentów odnoszących się do projektu.

3 Dokumenty źródłowe 1. ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (WE) nr 1828/2006 z dnia 8 grudnia 2006 r. 2. UMOWA O DOFINANSOWANIE 3. PRZEWODNIK W ZAKRESIE PROMOCJI PROJEKTÓW FINANSOWANYCH W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA, 2007 – 2013 DLA BENEFICJENTÓW I INSTYTUCJI ZAANGAŻOWANYCH WE WDRAŻANIE PROGRAMU

4 Układ tablicy powinien zawierać: 1.Logo Unii Europejskiej z podpisem „Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego”, 2.Logo PO IG, 3.Informację o współfinansowaniu projektu, 4.Nazwę realizowanego projektu, jego łączny budżet i wysokość dofinansowania ze środków UE, 5.Okres realizacji projektu (podawany do wyboru w układzie: RR – RZ lub MR - RR – MZ- RZ), 6.Hasło promocyjne przeznaczone dla PO IG.

5 Informacyjna: minimalne wymiary 150 cm x 100 cm Pamiątkowa: minimalne wymiary 70 cm x 50 cm

6 Oznaczenie dokumentacji

7 Zestawienie logotypów

8 Zakładka: Jak promować projekt


Pobierz ppt "„Promocja projektu w ramach Działania 6.4 PO IG” Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google