Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu 91-520 Łódź, ul. Okólna 183 tel./fax (0-42) 659 00 10

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu 91-520 Łódź, ul. Okólna 183 tel./fax (0-42) 659 00 10"— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu 91-520 Łódź, ul. Okólna 183 tel./fax (0-42) 659 00 10 podstawowa61@poczta.onet.plpodstawowa61@poczta.onet.pl www: sp61.szkoly.lodz.pl

2 Szkoła Podstawowa nr 61 znajduje się na terenie Lasu Łagiewnickiego, stanowiącego część Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Szczególne miejsce w naszym programie edukacyjnym stanowi ekologia i zdrowie. Zagadnienia te realizujemy w codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej.

3 Zalety szkoły szkoła z tradycjami, wielopokoleniowa, szkoła z tradycjami, wielopokoleniowa, bezpieczna, ogrodzona, monitorowana, bezpieczna, ogrodzona, monitorowana, mała, kameralna, uczniowie nie są w niej anonimowi, mała, kameralna, uczniowie nie są w niej anonimowi, pięknie położona, na skraju Lasu Łagiewnickiego, część zajęć (wf, przyroda) odbywa się w lesie, pięknie położona, na skraju Lasu Łagiewnickiego, część zajęć (wf, przyroda) odbywa się w lesie, posiada duży, zielony teren sportowo - rekreacyjny, miejsce na ognisko, posiada duży, zielony teren sportowo - rekreacyjny, miejsce na ognisko, świetlica czynna od 7.00 do 17.00, świetlica czynna od 7.00 do 17.00, tanie, domowe obiady, tanie, domowe obiady, nowy, bezpieczny plac zabaw i mini – ogród botaniczny, nowy, bezpieczny plac zabaw i mini – ogród botaniczny, kolorowe, przestronne klasy, pracownia multimedialna z tablicą interaktywną, pracownia internetowa i centrum multimedialne przy bibliotece, kolorowe, przestronne klasy, pracownia multimedialna z tablicą interaktywną, pracownia internetowa i centrum multimedialne przy bibliotece, dostęp do wody źródlanej, która płynie w źródełku obok klasztoru. dostęp do wody źródlanej, która płynie w źródełku obok klasztoru.

4 Bogate wyposażenie: Pełnowymiarowa sala gimnastyczna oraz sala do gimnastyki korekcyjnej, szkolna scena.

5 Mini – ogród botaniczny

6 Nowy plac zabaw

7 Pracownia internetowa oraz centrum multimedialne Pracownia internetowa oraz centrum multimedialne

8 Kolorowe sale lekcyjne

9 Świetlica szkolna: 7.00 – 17.00

10 Zajęcia w Lesie Łagiewnickim

11 Teren sportowo - rekreacyjny

12 Organizujemy liczne imprezy integrujące lokalną społeczność np. festyny, ogniska, uroczystości okolicznościowe, zawody sportowe, zajęcia i warsztaty ekologiczne, żywa szopka (żywe zwierzęta z ZOO w Łodzi)

13 WYSOKI POZIOM NAUCZANIA uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce w kwietniu 2012 w Urzędzie Marszałkowskim szkoła został przedstawiona zgromadzonym łódzkim szkołom oraz dyrektorom parków krajobrazowych znajdujących się w województwie jako lider ekologicznych działań i wzór szkoły współpracującej z WFOŚiGW w Łodzi. w kwietniu 2012 w Urzędzie Marszałkowskim szkoła został przedstawiona zgromadzonym łódzkim szkołom oraz dyrektorom parków krajobrazowych znajdujących się w województwie jako lider ekologicznych działań i wzór szkoły współpracującej z WFOŚiGW w Łodzi.

14 Gratulacje od Prezydent Hanny Zdanowskiej i Prezydenta Krzysztofa Piątkowskiego

15 Dodatkowe zajęcia Koła plastyczne, komputerowe, języka angielskiego, matematyczne, teatralne, ekologiczne, biblijne; Koła plastyczne, komputerowe, języka angielskiego, matematyczne, teatralne, ekologiczne, biblijne; Zajęcia wyrównawcze; Zajęcia wyrównawcze; Terapia pedagogiczna; Terapia pedagogiczna; SKS; SKS; Spotkania z literaturą – głośne czytanie; Spotkania z literaturą – głośne czytanie; Tańce (płatne); Tańce (płatne); Gimnastyka korekcyjna (płatne); Gimnastyka korekcyjna (płatne); Karate (płatne); Karate (płatne); Basen (płatne za transport). Basen (płatne za transport).

16 Konkursy szkolne i pozaszkolne

17 Szkolne teatrzyki

18 Posiadamy certyfikaty Szkoła Promująca Zdrowie Szkoła Promująca Zdrowie Promotor Recyklingu Promotor Recyklingu Promotor Szkolnych Kół Ekologicznych Promotor Szkolnych Kół Ekologicznych Nauczycielskiej Akademii Internetowej Nauczycielskiej Akademii Internetowej Szkoły Uczącej się – I stopień Szkoły Uczącej się – I stopień Europa w naszej szkole Europa w naszej szkole Uczestnictwa w Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem Uczestnictwa w Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem Uczestnictwa w Próbnym Sprawdzianie Szóstoklasisty z Operonem Uczestnictwa w Próbnym Sprawdzianie Szóstoklasisty z Operonem

19 Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły Więcej zdjęć i informacji na naszej stronie internetowej: sp61.szkoly.lodz.pl


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu 91-520 Łódź, ul. Okólna 183 tel./fax (0-42) 659 00 10"

Podobne prezentacje


Reklamy Google