Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. H.CH. ANDERSENA w Radomiu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. H.CH. ANDERSENA w Radomiu."— Zapis prezentacji:

1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. H.CH. ANDERSENA w Radomiu

2 Krótko o szkole PSP nr 2 w Radomiu to szkoła niezwykła, w której uczniowie potrafią łączyć przyjemne z pożytecznym – naukę i zabawę. Nasza szkoła nosi miano SZKOŁY Z KLASĄ, a także dzięki wysiłkom uczniów została w ostatnim czasie ; ‘ ’ SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW ‘’

3 Historia szkoły Budynek szkolny został wybudowany w 1964r. Wtedy szkoła nosiła numer 35 i imię XX lecia PRL. Działały tu liczne koła zainteresowań np. LOK, LOP, TPPR, SKO. Zespół pieśni i tańca ‘’POWSINOGA’’, którego założycielką była p. Krystyna Kwiatkowska, znany był w całym kraju. W roku 2002 w naszej szkole zakończył się generalny remont.

4 W naszej szkole nie można się nudzić Ponad 40 nauczycieli naszej szkoły ma do zaoferowania zajęcia pozalekcyjne, do których zaliczają się koła wyrównawcze oraz koła zainteresowań. Miłośnicy sztuki, muzyki i poezji, jak i fascynaci wszelkich sportów, a nawet gier komputerowych, z pewnością znajdą coś dla siebie.

5 KOŁO MATEMATYCZNE Tutaj zdobywamy i utrwalamy umiejętności matematyczne oraz przygotowujemy się do konkursów. Prowadzenie; p. B.Sobieraj p. A.Szostak

6 Pod przewodnictwem p.P.Bąbolewskiego udział w zajęciach śpiewu biorą uczniowie klas IV-VI. Koncertujemy Bierzemy udział w przesłuchaniach Chór szkolny i zespół muzyczny

7 NASZA NOWA HALA SPORTOWA Hala jest bogato wyposażona w nowoczesny sprzęt oraz trybuny dla kibiców. Szkoła od niedawna posiada nową halę gimnastyczną.

8 Świetlica jest miejscem, gdzie każdy może się uczyć i bawić. Jest otwarta od 6:30 do 17:00.Uczęszcza do niej bardzo dużo dzieci z klas 0-6.

9 Lokalizacja szkoły Placówka mieści się w Radomiu przy ul.Batalianów Chłopskich 16 (osiedle Borki). W pobliżu znajduje się zalew wraz z ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym.

10 Dzień patrona 8 kwietnia uczniowie biorą udział w kolorowym korowodzie który idzie ulicami osiedla z okazji dnia patrona którym jest H.Ch.Andersen.

11 Prezentację wykonali: Uczniowie klasy IVb Adam Jeżak Jarosław Kencel


Pobierz ppt "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. H.CH. ANDERSENA w Radomiu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google