Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Architekt wnętrz.  Architekt wnętrz to osoba, która poddaje pomieszczenie metamorfozom, dostosowuje je do potrzeb i oczekiwań klienta. Jego praca skupia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Architekt wnętrz.  Architekt wnętrz to osoba, która poddaje pomieszczenie metamorfozom, dostosowuje je do potrzeb i oczekiwań klienta. Jego praca skupia."— Zapis prezentacji:

1 Architekt wnętrz

2  Architekt wnętrz to osoba, która poddaje pomieszczenie metamorfozom, dostosowuje je do potrzeb i oczekiwań klienta. Jego praca skupia się m.in. na udzielaniu pomocy w doborze umeblowania, kolorów ścian, materiałów wykończeniowych, elementów dekoracyjnych.

3

4  Architekt wnętrz pracuje na zlecenie klientów, którymi są firmy, przedsiębiorstwa, sklepy, magazyny, a także osoby prywatne, które pragną dostosować wnętrze danego pomieszczenia do określonej funkcji, sprawić, aby było ono wygodne i przytulne.

5  Architekt wnętrz opracowuje wstępny projekt, a następnie po zatwierdzeniu przez klienta przystępuje do jego realizacji.

6  W swojej pracy współpracuje z ekipą świetnych fachowców, którzy pomagają mu nadać danemu wnętrzu magiczny charakter.

7  Miejscem pracy architekta wnętrz jest jego pracownia, gdzie opracowuje projekt zmian. Dekorator wnętrz to zawód, który wymaga od jego wykonawcy bycia w ciągłym ruchu. Architekt wnętrz odwiedza miejsca pracy projektu, fabryki, sklepy.

8

9  Osoba twórcza i kreatywna,  posiadająca wyobraźnię przestrzenną,  musi posiadać rozległą wiedzę z różnych dziedzin sztuki i umiejętnie je ze sobą łączyć,  osoba ciekawa świata,  chętna do eksperymentowania i podążania za najnowszymi trendami i nowinkami.

10 Kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu można uzyskać poprzez :  ukończenie odpowiednich kursów, szkoleń,  ukończenie studiów na Akademii Sztuk Pięknych,  ukończenie szkoły policealnej, liceum plastycznego.

11     zobaczcie-wnetrze-siedziby-poznanskich-archi,69_2365.html         https://www.praktiker.pl/produkty,140/budowa-i-remont.html    architektem-ile-zarabia-architekt-wnetrz r1/


Pobierz ppt "Architekt wnętrz.  Architekt wnętrz to osoba, która poddaje pomieszczenie metamorfozom, dostosowuje je do potrzeb i oczekiwań klienta. Jego praca skupia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google