Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

AC4 Skrót od Assasins Creed 4:Black Flag. Assassin’s Creed IV: Black Flag – przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Montreal, szósta odsłona głównej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "AC4 Skrót od Assasins Creed 4:Black Flag. Assassin’s Creed IV: Black Flag – przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Montreal, szósta odsłona głównej."— Zapis prezentacji:

1 AC4 Skrót od Assasins Creed 4:Black Flag

2 Assassin’s Creed IV: Black Flag – przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Montreal, szósta odsłona głównej serii Assassin’s Creed.

3 Akcja tytułu rozgrywa się na XVIII-wiecznych Karaibach, gdzie gracz wciela się w kapitana statku pirackiego „Kawka” – Edwarda Jamesa Kenwaya.

4 Tryb wieloosobowy W AC4 jest także tryb wieloosobowy. Jest bardzo dużo trybów, ale wymienię tylko kilka, bo jest ich naprawdę dużo: Ścigany-Celem gracza jest wypełnianie kontraktów, poprzez zabijanie wskazanych losowo graczy, przy czym nie można zaatakować postaci, które nie są jego celem lub prześladowcą. Po zabiciu nieodpowiedniego awatara, kontrakt zostaje anulowany, a na następny trzeba zaczekać. Za zabójstwa ze skupieniem, z góry, z ukrycia i podobne, przyznawane są dodatkowe punkty. Zwycięża gracz z najwyższym wynikiem. Polowanie-Grający zostają podzieleni na dwie drużyny. Jedna z nich musi chować się i chronić się przed atakami, podczas gdy druga z nich musi zdobyć jak najwięcej punktów za zabójstwa. Po zakończeniu rundy ich role się odwracają. Zabójstwo- Ten tryb przypomina ściganego. Celem gracza jest zabicie pozostałych grających, ale zlikwidować może dowolną postać, którą można uznać za innego gracza. Aby zaakceptować kontrakt na wybrany przez siebie awatar, należy się na nim skupić. W trybie wieloosobowym są postacie które można dostosować wygląd itp., można je wybierać na początek rozgrywki.

5 Informacje :Google grafika, Assasins Creed Wiki Wikipedia Kamil


Pobierz ppt "AC4 Skrót od Assasins Creed 4:Black Flag. Assassin’s Creed IV: Black Flag – przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Montreal, szósta odsłona głównej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google