Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt firmy Paweł Wiejkut,Adrian Bajdiuk. Plan działania Kupno zabytku Żurawie Postaranie się o umorzenie długów podatkowych Złożenie wniosku o dotacje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt firmy Paweł Wiejkut,Adrian Bajdiuk. Plan działania Kupno zabytku Żurawie Postaranie się o umorzenie długów podatkowych Złożenie wniosku o dotacje."— Zapis prezentacji:

1 Projekt firmy Paweł Wiejkut,Adrian Bajdiuk

2 Plan działania Kupno zabytku Żurawie Postaranie się o umorzenie długów podatkowych Złożenie wniosku o dotacje na remont zabytków Postaranie się o umorzenie podatku na następne 5 lat z powodu dużej inwestycji w gminie Zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

3 Środki na rozwój 2 mln złotych,spadku po nieznanym dotychczas wójku,który był arabskim szejkiem. Dotacja unijna Dotacja na remont zabytków Kredyt hipoteczny- 200tys. zł. Środki własne 1 mln.zł.

4 Wydatki Wykonanie pełnego remontu obiektu – 1,5 mln zł. Zakup sprzętu elektronicznego – 200 tys.zł Wyposażenie budynku – 300 tys.zł

5 Docelowa grupa osób Kolonie Wycieczki Kuracjusze Noclegi kilkudniowe

6 Sposób zarabiania ● Organizowanie zimowisk ● Organizowanie letnich szkół ● Podpisanie umowy z NFZ

7 Dziękujemy za uwagę.


Pobierz ppt "Projekt firmy Paweł Wiejkut,Adrian Bajdiuk. Plan działania Kupno zabytku Żurawie Postaranie się o umorzenie długów podatkowych Złożenie wniosku o dotacje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google