Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opisgaleriawyjście. WSTĘP Moje hobby to taniec. Bardzo lubie tańczyć. Tańcze od najmłodszych lat. Chodziłam nar rytmike w przedszkolu i występowałam w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opisgaleriawyjście. WSTĘP Moje hobby to taniec. Bardzo lubie tańczyć. Tańcze od najmłodszych lat. Chodziłam nar rytmike w przedszkolu i występowałam w."— Zapis prezentacji:

1 opisgaleriawyjście

2 WSTĘP Moje hobby to taniec. Bardzo lubie tańczyć. Tańcze od najmłodszych lat. Chodziłam nar rytmike w przedszkolu i występowałam w przedstawieniach. Od 6 do 8 lat byłam członkiem zespołu FRAM w Tarnobrzegu. W ramach tego zespołu brałam udział w różnych wystepach. Od września 2006 rozpoczełam naukę tańca w szkole SAMBA. Teraz znam wiele tańców i bardzo się z tego cieszę. dalejpowrót

3 dalejpowrót Tańce latyno- amrykańskie Jujf Jest to szybki,bardzo ruchowy taniec. Samba To bardzo rytmiczny i wesoły taniec. Cza- Cza Cza-Cza jest szybkim i żywiałowym.

4 TAŃCE STANDARDOWE WALC ANGIELSKI Walc jest wolnym i spokojnym tańcem. QUICKSTEP Jest bardzo trudnym tańcem. WALC WIEDEŃSKI To bardzo szybki taniec. powrót

5 dalejpowrót

6 dalej powrót

7 dalej bnbbnb

8 powrótdalej

9 powrótdalej

10 powrót

11 dalejpowrót

12 dalejpowrót

13 dalej

14 powrót


Pobierz ppt "Opisgaleriawyjście. WSTĘP Moje hobby to taniec. Bardzo lubie tańczyć. Tańcze od najmłodszych lat. Chodziłam nar rytmike w przedszkolu i występowałam w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google