Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kacper Kołek 1012a plan zajęć rozkład jazdy lp nazwarozszerzenie 1Teksttxt 2Worddoc 3plikpdf 4excelxls 5Power pointppt.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kacper Kołek 1012a plan zajęć rozkład jazdy lp nazwarozszerzenie 1Teksttxt 2Worddoc 3plikpdf 4excelxls 5Power pointppt."— Zapis prezentacji:

1 Kacper Kołek 1012a plan zajęć rozkład jazdy lp nazwarozszerzenie 1Teksttxt 2Worddoc 3plikpdf 4excelxls 5Power pointppt

2 Zyciorys Nazywam się Kacper Kolek, mam 19 lat. Urodziłem się 4 Grudnia 1996 roku w szpitalu nr 2 Rzeszowie. Obecnie mieszkam w Krakowie. Moja matka jest z zawodu pielegniarka i pracuje w szpitalu wojewodzkim nr2 w Rzeszowie, natomiast ojciec jest kierownikiem oddziału Orange w Rzeszowie. Mam brata który studiuje w Warszawie w szkole glownej handlu i pracuje w firmie philips oraz siostre ktora tak samo jak ja mieszka w Krakowie i studiuje dietetyke na uniwesytecie Jagielonskim. W 2009 roku ukonczylem podstawowke w szkole podstawowej w mojej miejscowosci, nastepnie kontynuowalem nauke w gimazjum nr1 ktore w 2012 roku ukończyłem w Rzeszowie. Kolejno uczęszczałem do Liceum ogolnoksztalcacego nr 4 imienia Mikolaja Kopernika w Rzeszowie o profilu matematyczno- geograficznym. W 2015 roku zdałem maturę z przedmiotów: geografia, matematyka, język polski i język angielski. Po maturze kontynuje naukę na Uniwersytecie ekonomicznym W Krakowie na kierunku "Towaroznawstwo". Interesuje sie motoryzacja, sportami walki oraz sportami ekstremalnymi, juz od najmdlodszych lat staram sie rozwijac swoje zainteresowania biorac udzial w roznego rodzaju zawodach sportowych. Juz w trakcie nauki w podatwowce jak i w gimanzjum bralem udzial w roznego rodzaju bezplatnych kursach naukowych jak i sportowych i kontunuje ta praktyke bedac studenten uniwestytetu ekonomicznego. Od 2 klasy liceum trenuje muai thai realizujac swoje cele. Ponadto lubie spedzac czas w gorach. Lubie rowniez spedzac czas z moimi przyjaciolmi robiac rozne ciekawe rzeczy. Dla mnie najwazniejsze priorytety to rodzina i znajomi. Swoja przyszlosc chcialbym wiazac z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w zyciu codziennym. Rowniez chcialbym podrozowac i dalej rozwijac swoje pasje.

3 Życiorys Nazywam się Kacper Kolek, mam 19 lat. Urodziłem się 4 Grudnia 1996 roku w szpitalu nr 2 Rzeszowie. Obecnie mieszkam w Krakowie. Moja matka jest z zawodu pielęgniarką i pracuje w szpitalu wojewódzkim nr2 w Rzeszowie, natomiast ojciec jest kierownikiem oddziału Orange w Rzeszowie. Mam brata który studiuje w Warszawie w szkole głównej handlu i pracuje w firmie Philips oraz siostrę która tak samo jak ja mieszka w Krakowie i studiuje dietetykę na uniwersytecie Jagiellońskim. W 2009 roku ukończyłem podstawówkę w szkole podstawowej w mojej miejscowości, następnie kontynuowałem naukę w gimnazjum nr1 które w 2012 roku ukończyłem w Rzeszowie. Kolejno uczęszczałem do Liceum ogólnokształcącego nr 4 imienia Mikołaja Kopernika w Rzeszowie o profilu matematyczno- geograficznym. W 2015 roku zdałem maturę z przedmiotów: geografia, matematyka, język polski i język angielski. Po maturze kontynuuje naukę na Uniwersytecie ekonomicznym W Krakowie na kierunku "Towaroznawstwo". Interesuje Sie motoryzacja, sportami walki oraz sportami ekstremalnymi, juz od najmłodszych lat staram Sie rozwijać swoje zainteresowania biorąc udział w rożnego rodzaju zawodach sportowych. Juz w trakcie nauki w podstawówce jak i w gimnazjum Bralem udział w rożnego rodzaju bezpłatnych kursach naukowych jak i sportowych i kontunuję ta praktykę będąc studentem uniwersytetu ekonomicznego. Od 2 klasy liceum trenuje muai thai realizując swoje cele. Ponadto lubię spędzać czas w górach. Lubię również spędzać czas z moimi przyjaciółmi robiąc rożne ciekawe rzeczy. Dla mnie najważniejsze priorytety to rodzina i znajomi. Swoja przyszłość chciałbym wiążąc z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w życiu codziennym. Również chciałbym podróżować i dalej rozwijać swoje pasje. Kacper Kołek

4

5


Pobierz ppt "Kacper Kołek 1012a plan zajęć rozkład jazdy lp nazwarozszerzenie 1Teksttxt 2Worddoc 3plikpdf 4excelxls 5Power pointppt."

Podobne prezentacje


Reklamy Google