Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Innowacyjne kursy językowe dla dzieci i młodzieży Mobilne Centrum Języków Obcych i Korepetycji „NeverendingStory”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Innowacyjne kursy językowe dla dzieci i młodzieży Mobilne Centrum Języków Obcych i Korepetycji „NeverendingStory”"— Zapis prezentacji:

1

2 Innowacyjne kursy językowe dla dzieci i młodzieży Mobilne Centrum Języków Obcych i Korepetycji „NeverendingStory”

3 I. Podstawowe informacje Z największą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji mobilne usługi językowe utworzone z myślą o edukacji z pasją, humorem jak również profesjonalizmem. Zapraszamy do rekrutacji już dziś, gdyż sezon jesienny za pasem!

4 1. Wspólnie do celu! Sukces ucznia to nasz sukces! Jako jedna z najtańszych placówek na rynku zapewniamy solidną edukacje językową w Twojej miejscowości!

5 2. Zajęcia w Twojej miejscowości:

6 Zakres działań jest bardzo szeroki.

7 II.Dlaczego warto nam zaufać?

8 Stwarzamy warunki do rozwijania zainteresowań i talentów. Uczniowie mogą uczestniczyć w niedrogich zajęciach W SWOJEJ lub SĄSIADUJĄCEJ MIEJSCOWOSCI – w licznych grach, zabawach i konkursach. Dbamy o to, aby nasi podopieczni osiągali coraz lepsze wyniki i rozwijali aspiracje życiowe. Planujemy zorganizować też wyjazdy edukacyjne o charakterze językowo-turystycznym i sportowym - bogate w walory edukacyjno-rozrywkowe. 3. Z uśmiechem!

9 3. W grupie siła! Proponujemy naszym uczniom niestandardowe zajęcia będące połączeniem tradycyjnej lekcji języka i nieustającej konwersacji z lektorem na bazie metody Direct Method for English. Zajęcia prowadzone 2x w tygodniu po 80 min (w tym 40 min zajęć konwersacyjnych) stanowią gwarancję rozwoju ucznia oraz uzupełniania braków edukacyjnych.

10 Kursy angielskiego metodą bezpośrednią Direct Method for English to nowoczesny i szybki sposób nauki języka. W metodzie bezpośredniej szczególny nacisk kładzie się na praktyczną naukę języka obcego. Konwersacje zajmują większość lekcji. Materiał wprowadzany jest w formie licznych pytań i odpowiedzi - w ten sposób poznaje się struktury językowe, gramatykę i nabiera się umiejętności komunikowania w języku angielskim. Metoda uczy nie tylko mówienia, ale także myślenia w języku obcym. Intensywny tryb zajęć pozwala angażować każdego uczestnika i zapobiega dekoncentracji. 4. Czym jest metoda bezpośrednia?

11 Klasy I-II poznają język angielski na bazie osobnych materiałów pełnych gier, zabaw, piosenek. 2x w tygodniu – 1 godz. zegarowa. Lesson Procedure Lesson Procedure

12 Zajęcia indywidualne Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona Naszych słuchaczy już w wakacje lub w nadchodzącym roku szkolnym, zapraszamy do kontaktu w celu określenia poziomu zaawansowania. Kwalifikacja na dany poziom zaawansowania składa się z dwóch etapów. Pierwszym etapem jest test gramatyczno- leksykalny (krótki, bezpłatny, niezobowiązujący, do pobrania z naszej strony www). Kolejna część to krótka rozmowa tel. z lektorem, która pozwala doprecyzować wynik oraz dobrać metodę nauczania.

13 4. CENNIK: Cena kursu zależy od ilości dzieci w grupie. 4 dzieci – 20 zł za 40 min 5 dzieci – 15 zł za 40 min 6-8 dzieci – 12 zł za 40 min 9-12 dzieci – 11 zł za 40 min Kurs nastawiony na intensywność powtórek i treści obejmuje 4 zajęcia 40 minutowe w tygodniu (jedno spotkanie rozumiane jako 80 min) dla starszych dzieci oraz dwa zajęcia 60 min tygodniowo dla klas I i II – w sumie około 70 spotkań rocznie - w przeliczeniu miesięcznym cennik wygląda następująco: KLASY I/II: 4 dzieci – 20 zł za 60 min – ok. 160 zł/miesiąc 5 dzieci – 15 zł za 60 min – ok. 120 zł/miesiąc 6-8 dzieci – 12 zł za 60 min – 96 zł/miesiąc 9-12 dzieci – 11 zł za 60 min – 88 zł/miesiąc KLASY III/VI ORAZ GIMNAZJUM, KURSY MATURALNE: 4 dzieci – 20 zł za 40 min – ok. 320 zł/miesiąc 5 dzieci – 15 zł za 40 min – ok. 240 zł/miesiąc 6-8 dzieci – 12 zł za 40 min – ok.192 zł/miesiąc 9-12 dzieci – 11 zł za 40 min – ok.176 zł/miesiąc PŁATNOŚĆ ZA KURS W SYSTEMIE MIESIĘCZNYM DO 5-TEGO DNIA DANEGO MIESIĄCA. JEDNORAZOWA OPŁATA ZA PODRĘCZNIKI NIE PRZEKROCZY100ZŁ! CENA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH / W PARACH JEST UZALEŻNIONA OD WYBRANEJ PRZEZ PANSTWA METODY, CZĘSTOTLIWOŚCI ZAJĘĆ ORAZ MIEJSCA – USTALANA INDYWIDUALNIE Z KLIENTEM.

14 Rabaty i promocje – kursy 15% taniej dla drugiego dziecka i 20% taniej dla każdego kolejnego.

15 JAK WYBRAĆ POZIOM? Test "na wejście" możesz również uzupełnić w formie elektronicznej i przesłać nam uzupełniony plik - nasi lektorzy ocenią twoją wiedzę i skontaktują się z tobą w celu omówienia wyników. Testy do pobrania w zakładce „Rekrutacja” na stronie www. Sfinalizowaniem zapisu jest podpisanie umowy i wniesienie opłaty za kurs. Zapraszamy!

16 ZAPRASZAMY! Zapewniamy, iż dołożymy starań aby godziny zajęć nie kolidowały z dodatkowymi zajęciami sportowymi organizowanymi w Twojej miejscowości (informujemy, iż sobota jest dniem nauki dla naszej placówki).

17 ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW.NEVERENDINGSTORY.SZKOLA.PRO

18


Pobierz ppt "Innowacyjne kursy językowe dla dzieci i młodzieży Mobilne Centrum Języków Obcych i Korepetycji „NeverendingStory”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google