Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZLACHETNA PACZKA to… ogólnopolski projekt Stowarzyszenia WIOSNA pomagający rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie – osobom starszym, samotnym, rodzinom.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZLACHETNA PACZKA to… ogólnopolski projekt Stowarzyszenia WIOSNA pomagający rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie – osobom starszym, samotnym, rodzinom."— Zapis prezentacji:

1

2 SZLACHETNA PACZKA to… ogólnopolski projekt Stowarzyszenia WIOSNA pomagający rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie – osobom starszym, samotnym, rodzinom dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnym rodzicom i rodzinom wielodzietnych. SZLACHETNA PACZKA sama nie pomaga, tworzy narzędzia mądrej pomocy, łącząc biednych i bogatych przy udziale pośredników - wolontariuszy. PACZKA to nie tylko pomoc materialna to prezent, będący impulsem do zmiany swojego życia – wzięcia spraw w swoje ręce Do tej pory: osób otrzymało mądrą pomoc darczyńców zrobiło paczki dla rodzin w potrzebie

3 Jak zrobić PACZKĘ?

4 Co zyskujesz ? Dołączając do SZLACHETNEJ PACZKI możesz przyczynić się do kolejnej takiej historii Emocje jakich dostarczyło mi przygotowanie paczki, rozmowy z nakręconą wolontariuszką opiekująca się rodziną, a przede wszystkim rozmowy telefonicznej z mamą i jej 7-letnim starszym synkiem nie zapomnę do końca życia. Nawet jak to teraz piszę, to mam ciarki na plecach. Wspaniale jest usłyszeć, że chłopczyk, który nigdy nie przynosił kanapek do szkoły, a jeśli już, to jadł potajemnie w kącie bo była to zazwyczaj pusta bułka, po paczce przyniósł kanapkę z dużą ilością kiełbasy i położył ją na ławce, bo chciał się pochwalić... Pani Dorota

5 Wesprzyj PACZKĘ w inny sposób Zostań dobroczyńcą SZLACHETNEJ PACZKI i wpłać darowiznę korzystając z internetowego formularza na lub na konto PKO BP www.szlachetnapaczka.pl Wyślij SMS o treści PACZKA pod numer Operatorzy telefonii komórkowej zrzekli się całości przychodów z SMS-ów. 100% dochodów zostanie przekazane na rzecz SZLACHETNEJ PACZKI. Dołącz do klubu WiP WIOSNA i Przyjaciele wspierając program regularnymi wpłatami Wybierz dziecko z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i zaopiekuj się nim przez cały rok Zostań wolontariuszem w kolejnej edycji projektu:

6 Dołącz do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI!


Pobierz ppt "SZLACHETNA PACZKA to… ogólnopolski projekt Stowarzyszenia WIOSNA pomagający rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie – osobom starszym, samotnym, rodzinom."

Podobne prezentacje


Reklamy Google