Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czym najlepiej dostać się do Paryża jeżeli zależy mi na: a) czasie b) taniej podróży c) środowisku d) przygodzie W tej prezentacji chcielibyśmy przedstawić.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czym najlepiej dostać się do Paryża jeżeli zależy mi na: a) czasie b) taniej podróży c) środowisku d) przygodzie W tej prezentacji chcielibyśmy przedstawić."— Zapis prezentacji:

1 Czym najlepiej dostać się do Paryża jeżeli zależy mi na: a) czasie b) taniej podróży c) środowisku d) przygodzie W tej prezentacji chcielibyśmy przedstawić w jaki sposób najlepiej dostać się do Paryża uwzględniając powyższe podpunkty.

2 Czas Przelot samolotem z Wrocławia do Paryża jest najszybszy ale nie najtańszy i niesprzyjający środowisku.

3 Rejsy z Wrocławia do Paryża odbywają się 3 razy w tygodniu liniami lotniczymi Wizzair. Wyloty we wtorek, czwartek oraz sobotę o godz. 16:05 przylot do Paryża 18:00. www.biletydoparyza.pl/wroclaw-paryz/

4 Ceny biletów lotniczych wahają się w przedziale od około 75 zł do nawet ponad 1000 zł (biznes klasa).

5 Zapewniamy że loty samolotem są bezpieczne i dostarczają dużo wrażeń :)

6 Środowisko (ekologia) Najbardziej ekologicznym środkiem transportu jest oczywiście rower ale przeciętny „Kowalski” nie będzie jechać na rowerze do Paryża

7 Najlepszym w miarę ekologicznym środkiem transportu jest samochód hybrydowy. Najlepszym tego przykładem jest Toyota Prius o której na następnym slajdzie.

8 Toyota Prius III ● Jest to samochód hybrydowy (ekologiczny). Samochód napędza silnik spalinowy o mocy 98 KM oraz elektryczny o mocy 80 KM co daje dobre osiągi, niskie spalanie oraz niską emisję CO2 do atmosfery.

9 Przygoda Podróż z Wrocławia do Paryża przez (Berlin,Hannover,Dort mund, Duseldorf). Świetnym sposobem na przeżycie niezapomnianej przygody jest wybrać się tam na... motorze.

10 A tak wygląda trasa na mapie Podróż trwała by ok 12- 13 godzin. Długość trasy wynosi ponad 1200 km.

11 Przygoda ekstremalna Motolotnia - ultralekki statek powietrzny. Składa się ze skrzydła o konstrukcji analogicznej jak skrzydło lotni, ale o większej powierzchni i podwieszonego doń trójkołowego lub pływakowego wózka. Wózek ma jedno lub dwa miejsca siedzące oraz silnik ze śmigłem pchającym. Sterowanie motolotnią odbywa się poprzez przemieszczanie środka ciężkości.

12 TANIA PODRÓŻ Najtaniej do Paryża jest dostać się rowerem. Nie trzeba płacić za paliwo i inne.

13 Alternatywą dla roweru może być pociąg. Z Wrocławia do Berlina pociągiem. Podróż trwa ok. 5h, a koszt wynosi ok 200 zł.

14 Następnie w Berlinie przesiadka i dalszy ciąg podróży pociągiem. Czas przejazdu z Berlina do Paryża trwa ok. 1h 50min, a koszt przejazdu wynosi 315 zł.

15 Łączny koszt podróży to ok. 520 zł, a czas spędzony w pociągu to ok. 7h

16 Podsumowujmy Naszym zdaniem do Paryża najlepiej dostać się... rowerem. Tak! Oto nasz zwycięzca. Jest ekologiczny oraz najtańszy w utrzymaniu.

17 Projekt sponsorował U1 Bator TV... tak naprawdę to nie ;) Projekt wykonali: Marcin Mycek Bartłomiej Grzeczka Tomasz Tryczyński Mateusz Malinowski Wiktor Adamczyk Kl. 2B

18 Dziękujemy za obejrzenie.


Pobierz ppt "Czym najlepiej dostać się do Paryża jeżeli zależy mi na: a) czasie b) taniej podróży c) środowisku d) przygodzie W tej prezentacji chcielibyśmy przedstawić."

Podobne prezentacje


Reklamy Google