Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAŁOŻENIA PORTALU. teleKROWA.pl to portal, którego celem jest ułatwienie konsumentom znalezienia optymalnej oferty związanej z:  telefonami komórkowymi,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAŁOŻENIA PORTALU. teleKROWA.pl to portal, którego celem jest ułatwienie konsumentom znalezienia optymalnej oferty związanej z:  telefonami komórkowymi,"— Zapis prezentacji:

1 ZAŁOŻENIA PORTALU

2 teleKROWA.pl to portal, którego celem jest ułatwienie konsumentom znalezienia optymalnej oferty związanej z:  telefonami komórkowymi,  telefonami stacjonarnymi,  Internetem,  Internetem mobilnym,  telewizją.

3 Intuicyjna wyszukiwarka pozwala w prosty sposób określić paramenty dotyczące przeciętnej ilości wysyłanych SMSów, wykorzystywanych minut czy też dokładniejszych oczekiwań klienta.

4 W efekcie czego, strona zwraca wyłącznie oferty operatorów, zgodne z określonymi wcześniej preferencjami.

5 Każda oferta została opisana w sposób szczegółowy i zawiera wszystkie istotne informacje dla konsumenta, zarówno na temat abonamentu jak i samego telefonu.

6 Portal umożliwia również wyszukiwanie ofert poprzez wybór konkretnego operatora…

7 …bądź też poprzez wybór konkretnego modelu telefonu lub określenie preferowanych parametrów sprzętu.

8 Parametry i funkcjonalności każdego modelu telefonu są dokładnie wyszczególnione. Przy każdym wyświetla się również ilość ofert w których jest on dostępny.

9 Analogicznie funkcjonują podstrony dotyczące ofert telefonów stacjonarnych…

10 …Internetu…

11 …Internetu mobilnego…

12 …i telewizji.

13 Na stronie można także przeczytać aktualne informacje dotyczące branży telefonicznej, internetowej i telewizyjnej.

14 teleKROWA.pl to serwis atrakcyjny również dla sprzedawców ofert operatorów telekom. Poprzez darmową rejestrację na stronie, można łatwo zwiększyć nie tylko przychody, ale także ruch w salonie oraz skalę swoich działań. Jest to też skuteczna reklama swojego salonu..

15 Korzystając z listy zarejestrowanych na stronie sprzedawców i salonów, konsumenci mogą w prosty sposób odnaleźć punkt sprzedażowy adekwatny do miejsca zamieszkania, preferowanego operatora i rodzaju poszukiwanej usługi.

16 Każda wizytówka salonu zawiera dokładne dane teleadresowe wraz z lokalizacją wskazaną na mapie.

17 teleKROWA.pl to zatem serwis, który dla: konsumentów stanowi rzetelne źródło informacji na temat usług telekom i ułatwia znalezienie optymalnej w danym przypadku oferty. sprzedawców jest skutecznym sposobem na dotarcie ze swoją ofertą do internautów i zwiększenie osiąganych zysków.

18 Porównaj oferty operatorów i wybierz najlepszą dzięki https://www.facebook.com/Telekrowa https://twitter.com/TeleKrowa Social media: http://www.pinterest.com/telekrowa/ https://plus.google.com/116879554841844388337/


Pobierz ppt "ZAŁOŻENIA PORTALU. teleKROWA.pl to portal, którego celem jest ułatwienie konsumentom znalezienia optymalnej oferty związanej z:  telefonami komórkowymi,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google