Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„ Boberka siła – jest i była”. Chłopcy na początku roku szkolnego 2012/2013 zajęli 3 miejsce w biegach sztafetowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„ Boberka siła – jest i była”. Chłopcy na początku roku szkolnego 2012/2013 zajęli 3 miejsce w biegach sztafetowych."— Zapis prezentacji:

1 „ Boberka siła – jest i była”

2 Chłopcy na początku roku szkolnego 2012/2013 zajęli 3 miejsce w biegach sztafetowych.

3

4 Potem odbyły się zawody w Unihokeju, gdzie chłopcy zagrali 4 raz z rzędu w finale!!! Nie zdołali obronić tytułu, zajęli 2 miejsce, a dziewczyny…

5 Julka kapitanem…

6 a dziewczyny zostały po raz I Mistrzyniami Gminy Nieborów i awansowały na zawody okręgowe, gdzie pokonały SP Domaniewice, uzyskując awans na zawody powiatowe!!!

7 Emocje udzielały się …

8 …wszystkim

9

10 „BOBRY” W NATARCIU…

11 Po ogromnych emocjach i przegranym półfinale 0:1 z SP ŁOWICZ 1, udaje się jednak wywalczyć 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łowickiego!!!

12 „Piątki” na koniec… „6-tki” do Dziennika

13 Zmęczeni, ale szczęśliwi…

14 Kolejne zawody odbyły się w SP Bednary, w tenisie stołowym.

15

16 Wśród chłopców okazali się najlepsi: Szymon Sierota i Hubert Matyjas, którzy pokonali w finale kolegów z SP Bełchów, natomiast w finale nasze dziewczyny (Julia Siekiera i Klaudia Zagawa) stoczyły zaciętą walkę z koleżankami, z SP Bełchów i po ogromnej walce przegrały minimalnie, zajmując 2 miejsce.

17 SP BOBROWNIKI I SP BEŁCHÓW PREZENTUJĄ WRĘCZONE PUCHARY.

18 Chłopcy w Tenisie stołowym osiągnęli kolejny sukces. Wygrali zawody okręgowe, pokonując chłopców z SP Domaniewice i SP Łyszkowice!!! Uzyskali tym samym prawo do gry w Mistrzostwach Powiatu Łowickiego.

19 ZBIÓRKA WSZYSTKICH EKIP …

20 Tu nadspodziewanie łatwo radzą sobie z przeciwnikami w grupie, potem wygrywają półfinał!!! W finale przegrywają jednak z SP Mastki i zajmują doskonałe 2 miejsce w Powiecie łowickim!!!

21 FINAŁ !!! z SP Mastki.

22

23 Zajmując 2 miejsce chłopcy uzyskali prawo startu w zawodach rejonowych, w Białej Rawskiej!!! (5 miejsce)

24

25 Następne zawody i… kolejny WIELKI SUKCES to Mini Piłka Siatkowa dziewcząt!!!

26 Odprawa przed rozpoczęciem zawodów…

27 Jeszcze nasz okrzyk: ”Boberka siła - …!!!”

28 I rozpoczęliśmy nasz pierwszy mecz…

29 Po porażce w grupie z SP ŁOWICZ 7 (1:2) i wygranej z SP SOBOTA (2:0), w półfinale nie daliśmy rady domaniewiczankom. A o 3 miejsce graliśmy …… znów z SP ŁOWICZ 7. Tym razem, po o wiele lepszej grze, nasze dziewczęta zwyciężają 2:1 (25:12, 14;25,15:5) i wracają z kolejnym pucharem z zawodów powiatowych.

30

31 Kolejne zawody to Turniej o Puchar Wójta Gminy Nieborów w Halowej Piłce Nożnej. Po raz kolejny dziewczyny pokazały klasę, w finale spotkały się z dziewczynami z SP Bełchów. I wygrały 1:0!!!

32 W Minikoszykówce dziewczęta, po bardzo dobrej grze i „rozbiciu” SP Dzierzgówek i SP Nieborów aż 25:0 (w grupie), w finale spotkały się znów z dziewczynami, z SP Bełchów i tym razem przegrały minimalnie w finale…….. 8:7 i zajęły 2 miejsce. Natomiast chłopcy w grupie pokonali SP Dzierzgówek i także dotarli do finału. Tu niestety SP Nieborów „górował” nad chłopcami z naszej szkoły. Przegrywamy, choć po ogromnej walce. Zajmujemy także 2 miejsce.

33 „Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska”. J. Piłsudski

34 Opracował: Trener/nauczyciel wychowania fizycznego SP Bobrowniki – mgr Robert Kowalski.


Pobierz ppt "„ Boberka siła – jest i była”. Chłopcy na początku roku szkolnego 2012/2013 zajęli 3 miejsce w biegach sztafetowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google