Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

XLIV Liceum Ogólnokształcące 93-118 Ł ód ź. Weź ster w swoje ręce! Posiadamy ofertę dostosowaną do uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Podczas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "XLIV Liceum Ogólnokształcące 93-118 Ł ód ź. Weź ster w swoje ręce! Posiadamy ofertę dostosowaną do uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Podczas."— Zapis prezentacji:

1 XLIV Liceum Ogólnokształcące 93-118 Ł ód ź

2 Weź ster w swoje ręce! Posiadamy ofertę dostosowaną do uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Podczas rekrutacji bierzemy pod uwagę oceny z następujących przedmiotów:  język polski  język obcy (nowożytny)  historia  geografia Mamy poszerzoną ofertę językową!

3 Dla ludzi z pasją Interesujesz się sportem? Oferujemy zróżnicowane zajęcia na Orliku! Chcesz pomagać innym? W naszym LO prężnie działa wolontariat. Masz duszę artysty? Zaprezentuj swoje prace w szkolnej galerii!

4 Myślisz o psychologii? Prowadzimy zajęcia z psychoedukacji! Jesteś proekologiczny? Zapisz się do ekoklubu! Lubisz języki obce? U nas oprócz angielskiego i niemieckiego możesz nauczyć się francuskiego i hiszpańskiego! Twoją pasją jest film? Dołącz do Szkolnego Klubu Filmowego!

5 Dla ludzi z pasją

6 Uroczystości szkolne Rozpoczęcie roku szkolnego 2010 / 2011 Dzień Komisji Edukacji Narodowej

7 Integracja szkolna Wspólne wyjazdy sprzyjają integracji Obóz integracyjny

8 Uroczystości szkolne Halloween

9 Uroczystości szkolne ZADUSZKIZADUSZKI

10 Andrzejki Boże Narodzenie

11 Uroczystości szkolne Staramy się pomagać innym! Gala Wolontariatu XLIV LO

12 Studniówka 2011

13 Tutaj mieści się nasze LO

14 Zapraszamy DRZWI OTWARTE 25 MARCA 2011 r.

15 Dane teleadresowe. Adres: Ul. Wacława 22/24 93-118 Łódź Telefon: (42) 251-80-05 Znajdziesz nas na stronie : www.lo44.szkoly.lodz.pl Nasz adres e-mailowy lo44lodz@o2.pl Postaw na rozwój i atmosferę!


Pobierz ppt "XLIV Liceum Ogólnokształcące 93-118 Ł ód ź. Weź ster w swoje ręce! Posiadamy ofertę dostosowaną do uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Podczas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google