Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Do wynajęcia 460 m2 powierzchni biurowej. Prezentujemy Państwu informację o nowoczesnych pomieszczeniach biurowych o powierzchni około 460 m2 zlokalizowanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Do wynajęcia 460 m2 powierzchni biurowej. Prezentujemy Państwu informację o nowoczesnych pomieszczeniach biurowych o powierzchni około 460 m2 zlokalizowanych."— Zapis prezentacji:

1 Do wynajęcia 460 m2 powierzchni biurowej

2 Prezentujemy Państwu informację o nowoczesnych pomieszczeniach biurowych o powierzchni około 460 m2 zlokalizowanych na terenie kompleksu Auro Business Park w Gliwicach.

3 Plan kondygnacji: - recepcja / sekretariat - sala konferencyjna - serwerownia - jadalnia - toalety

4 Powierzchnia do wynajęcia Powierzchnia całkowita budynku biurowego 1900 m 2 Dostępna powierzchnia biurowa na I piętrze 460 m2 Wspólna powierzchnia komunikacyjna parter 46 m 2 Miejsca parkingowe – 20 szt istnieje możliwość dobudowania ok. 30 miejsc parkingowych w terminie do 60 dni od dnia podpisania umowy najmu SpecyfikacjaOpis obiektu: konstrukcja murowana, ścianki działowe w technologii GK, z miejscowymi przeszkleniami aranżacja czterech dużych pomieszczeń na planie openspace innowatorski design jadalni instalacje: wodno-kanalizacyjna elektryczna i strukturalna (serwerownia, łącze światłowodowe) centralne ogrzewanie wentylacja mechaniczna niezależna klimatyzacja w każdym pomieszczeniu elektroniczna kontrola dostępu do pomieszczeń Termin dostępnościPowierzchnie biurowe dostępne w ciągu miesiąca od dokonania uzgodnień LokalizacjaAglomeracja Górnośląska, miasto Gliwice, ul. Leonarda da Vinci 12 obszar Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej UwagiZe względu na lokalizację na terenie KSSE istnieje możliwość uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego! Zapytaj o szczegóły! – tel. 691 372 206

5 Dlaczego warto prowadzić działalność w Auro Business Park? Strategiczna lokalizacja Auro Business Park zlokalizowany jest w Aglomeracji Górnośląskiej, która staje się strategicznym regionem w skali Europy. Doskonała infrastruktura w połączeniu z siłą zasobów ludzkich stanowią pozytywną aurę sprzyjającą rozwojowi biznesu.

6 Idealne skomunikowanie Auro Business Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie polskiego odcinka międzynarodowej trasy E40 - autostrady A4 (Berlin – Wrocław – Kraków) oraz trasy E75 (Warszawa – Katowice, odcinka autostrady A1 (Gdańsk – Gorzyczki) oraz Drogowej Trasy Średnicowej - drogi ułatwiającej komunikację między miastami aglomeracji. Nieruchomość jest również dostępna dla osób podróżujących komunikacją miejską. Przystanek zlokalizowany w odległości około 30 metrów od budynku, obsługiwany jest przez takie linie jak 93, 186, 280, 699 oraz 692. Dzięki nim możliwy jest łatwy i szybki dojazd do centrum Gliwic, Zabrza oraz Bytomia.

7 Elastyczność i bezpieczeństwo Cały teren kompleksu jest ogrodzony oraz monitorowany. Dostęp do nieruchomości możliwy jest od strony ulicy Wyczółkowskiego i Leonardo da Vinci poprzez dwa wjazdy ze szlabanem i bramą wjazdową wraz z kontrolą dostępu, co zapewnia pełne bezpieczeństwo wszystkim Najemcom. Kameralność i wysoki standard Auro Business Park to nowoczesny i zarazem kameralny kompleks biurowo- przemysłowy o powierzchni całkowitej 7300 m2, w którym zaciszna atmosfera oraz zieleń wokół sprzyjają prowadzeniu działalności. Obecnie na terenie kompleksu Auro działalność biznesową prowadzą Opinion Sp. z o.o., Opinion Strefa Druku Sp. z o.o., Enipro Sp. z o.o., Energo-Metal System Sp. z o.o., Spraying Systems Sp. z o.o.. Zarządzanie nieruchomością prowadzone jest zgodnie z najwyższymi standardami z poszanowaniem potrzeb i oczekiwań Najemców.

8 Ulgi podatkowe Na podstawie ustawy z dnia 20 października 1994 o Specjalnych Strefach Ekonomicznych, podmioty działające na terenie Strefy mają prawo do ubiegania się o pomoc publiczną. Dochody uzyskane przez firmę działającą w SSE zwolnione będą z podatku dochodowego. Kosztami kwalifikującymi się do objęcia pomocą regionalną, czyli kosztami stanowiącymi podstawę obliczenia maksymalnej kwoty zwolnienia podatkowego mogą być: Koszty nowej inwestycji (w tym na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 grudnia 2008 roku – Dz. U. z dnia 29 grudnia 2008 r. – za koszty kwalifikujące się do objęcia pomocą uznaje się również koszty związane z najmem - § 6.1. rozporządzenia) Koszty pracy nowo zatrudnionych pracowników Dopuszczalna wysokość pomocy regionalnej jaką może uzyskać przedsiębiorca na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej składając wniosek do końca czerwca 2014r wynosi: 25% dla dużych przedsiębiorstw 35% dla średnich przedsiębiorstw – zatrudniających mniej niż 250 pracowników i których roczny obrót nie przekracza 50 milionów euro a/lub całkowity bilans nie przekracza 43 milionów euro 45% dla małych przedsiębiorstw – zatrudniających mniej niż 50 pracowników, których roczny obrót lub całkowity bilans nie przekracza 10 milionów euro Dzięki wspomnianym wcześniej zapisom w Rozporządzeniu Radu Ministrów z dnia 10 grudnia br., rozpoczęcie działalności na terenie Strefy (a tym samym możliwość korzystania z ulg podatkowych) nie wymaga żadnych nakładów czasowych czy inwestycyjnych. Wystarczy podpisać umowę najmu i wziąć udział w rokowaniach z Zarządem Strefy. Poniżej przedstawiamy procedurę uzyskania zezwolenia na podjęcie działalności oraz ulg w podatku.

9 Firma zainteresowana podjęciem działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej składa wniosek do Zarządu Strefy zawierający w szczególności: wielkość, przedmiot i charakter ekonomiczny planowanych na terenie Strefy przedsięwzięć oraz warunków ich realizacji * Tytuł do lokalu (podpisana umowa najmu) ułatwia i przyśpiesza procedurę, która w tym wypadku nie wymaga postępowania przetargowego i skraca cały proces z 3 do 1 miesiąca. Nie wymaga również nakładów inwestycyjnych i czasowych Inwestor oraz Zarządzający Strefą przeprowadzają rokowania, w wyniku których następują ustalenia co do warunków prowadzenia działalności gospodarczej Zarządzający Strefą przekazuje Ministrowi Gospodarki wyniki rokowań w celu wydania przez Ministra zezwolenia Minister Gospodarki udziela zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej PO UZYSKANIU ZEZWOLENIA FIRMA KORZYSTA Z ULG W PŁACENIU PODATKU DOCHODOWEGO Procedura uzyskania pozwolenia na działalność w Specjalnej Strefie Ekonomicznej

10 Dla każdego potencjalnego klienta przygotujemy unikalną propozycję najmu Serdecznie zapraszam do rozmów Anna Grabowska Koordynator Biura Zarządu i Administracji Tel. 32 330 19 59 GSM: 691 372 206 agrabowska@auro.com.pl


Pobierz ppt "Do wynajęcia 460 m2 powierzchni biurowej. Prezentujemy Państwu informację o nowoczesnych pomieszczeniach biurowych o powierzchni około 460 m2 zlokalizowanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google