Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

By Marcin Orlikowski. Lecce jest znane jako "Florencja południa" ze względu na cenną barokową zabudowe oraz liczne zabytki z okresu z cesarstwa rzymskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "By Marcin Orlikowski. Lecce jest znane jako "Florencja południa" ze względu na cenną barokową zabudowe oraz liczne zabytki z okresu z cesarstwa rzymskiego."— Zapis prezentacji:

1 By Marcin Orlikowski

2 Lecce jest znane jako "Florencja południa" ze względu na cenną barokową zabudowe oraz liczne zabytki z okresu z cesarstwa rzymskiego. Uznawane jest za jedno z najpiękniejszych miast południa Włoch o czym mieliśmy szansę się przekonać.

3 To miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Apulia, w prowincji Bari. To tutaj wraz z młodzieżą z Turcji, Kornwalii, Bułgarii, Niemiec oraz Norwegii zatrzymaliśmy się u naszych przyjaciół z Włoch. Putignano to miasteczko pełne tradycji oraz przemiłych ludzi,

4

5 W owej fabryce dowiedzieliśmy się wiele o produkcji sera oraz mieliśmy możliwość spróbowania każdego rodzaju sera produkowanego w tej fabryce.

6

7 Nasza kadra na wykładach we włoskiej szkole.

8 A tym razem obraz z warsztatów które również odbywały się w Liceum naszych włoskich przyjaciół.

9 Pożegnanie młodzieży odbyło się na Sali konferencyjnej szkoły Majorana-Laterza. Tutaj podzieliliśmy się swoimi wrażeniami z pobytu we Włoszech przed wszystkimi osobami biorącymi udział w projekcie. Tu otrzymaliśmy dyplomy i mieliśmy możliwość obejrzeć występ taneczny przygotowany przez uczennice włoskiego liceum

10


Pobierz ppt "By Marcin Orlikowski. Lecce jest znane jako "Florencja południa" ze względu na cenną barokową zabudowe oraz liczne zabytki z okresu z cesarstwa rzymskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google