Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa w Chabielicach Katalog nagród i kar Opracowanie: Sylwia Pawełoszek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa w Chabielicach Katalog nagród i kar Opracowanie: Sylwia Pawełoszek."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa w Chabielicach Katalog nagród i kar Opracowanie: Sylwia Pawełoszek

2 Za co chwalimy, za co ganimy …? APELUJEMY… Mniej kija, więcej marchewki!

3 Stuprocentowa frekwencja w ciągu całego roku szkolnego. dyplom nagroda książkowa

4 Brak uwag negatywnych przez cały rok szkolny. dyplom pochwała dyrektora szkoły

5 Systematyczne angażowanie się w pracę na rzecz szkoły. dyplom

6 Znaczące osiągnięcia sportowe na szczeblu powiatowym i wyższym. dyplom upominki sportowe

7 Bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. nagroda książkowa

8 Kara nagrodzie nierówna

9 Niszczenie mienia szkoły, w tym: niszczenie toalet, pisanie po ławkach i ścianach, niszczenie wystaw i dekoracji. upomnienie udzielone przez wychowawcę, odkupienie zniszczonych części, przyniesienie dodatkowego papieru, mycie ławek, doprowadzenie ich do stanu przed zniszczeniem, malowanie ścian i zakup farby, naprawa zniszczonych części, samodzielne, ponowne wykonanie zniszczonej dekoracji.

10 Niewłaściwe odnoszenie się do pracowników szkoły, koleżanek i kolegów. praca wskazana przez wychowawcę klasy na rzecz szkoły, obowiązkowe przeproszenie osoby obrażanej.

11 Dręczenie uczniów słowne i fizyczne Stopniowanie w zależności od jakości przewinienia możliwość wykluczenia z uczestnictwa w imprezach klasowych i szkolnych, wycieczkach, dyskotekach, możliwość wykluczenia z uczestnictwa w imprezach klasowych, zakaz reprezentowania szkoły w zawodach sportowych nagana dyrektora szkoły, powiadomienie policji.

12 Rzucanie „jedzeniem” w stołówce, rozrzucanie jedzenia po szkole. wycieranie stolików w stołówce szkolnej, sprzątanie miejsc zaśmieconych (przez tydzień)

13 Bieganie po korytarzach podczas przerw. upomnienie, rozmowa z pedagogiem szkolnym, rozmowa z dyrektorem szkoły.

14 Naruszenie dobrego imienia pracowników szkoły, uczniów i rodziców w Internecie. przeproszenie osoby poszkodowanej w obecności swoich rodziców, powiadomienie policji w szczególnych przypadkach.

15 Obrażanie rodziców innych uczniów. oficjalne przeprosiny, powtórzenie przez ucznia obelg, jakie kierował w stronę osoby dorosłej w obecności rodziców swoich i osoby obrażanej

16 Używanie wulgaryzmów. opracowanie słownika pozytywnych wyrazów, wyrażeń i zwrotów

17 Kradzieże! zwrócenie skradzionej rzeczy i przeproszenie osoby poszkodowanej i jego rodziców, powiadomienie policji.

18 Naruszenie regulaminu w bibliotece. upomnienie udzielone przez wychowawcę, zakaz brania udziału w imprezach i uroczystościach szkolnych.

19 Naruszenie regulaminu w świetlicy. upomnienie udzielone przez wychowawcę, zakaz brania udziału w imprezach i uroczystościach szkolnych.

20 Posiadanie, używanie i rozprowadzanie środków uzależniających rozmowa wychowawcza, nagana dyrektora szkoły udzielona w obecności rodziców.

21 Korzystanie z telefonu komórkowego. upomnienie wychowawcy, rozmowa telefoniczna z rodzicem, osobisty odbiór aparatu telefonicznego przez rodziców.


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa w Chabielicach Katalog nagród i kar Opracowanie: Sylwia Pawełoszek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google