Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku - Białej Produkty Miniprzedsiębiorstwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku - Białej Produkty Miniprzedsiębiorstwa."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku - Białej Produkty Miniprzedsiębiorstwa

2 Skąd wziął się pomysł na nasz produkt? Długopisy z własnym nadrukiem już od samego początku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych rówieśników oraz właścicieli dużych firm. Z czasem, potrzeby naszych klientów uległy zmianie, dlatego wprowadziliśmy do oferty wkłady w trzech kolorach, dzięki czemu klienci nie muszą zamawiać znowu takiego samego długopisu. Pomysł na taką działalność zrodził się po przeprowadzeniu ankiety na terenie II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej. Wynikło z niej, że znaczna większość ankietowanych chciałaby posiadać długopis z indywidualnym nadrukiem, ponieważ dodaje on wyjątkowości i oryginalności.

3 Zamówienia indywidualne

4 Zamówienia dla firm FIRMA: HYDRO Bielsko-Biała Restauracja Garnuszek w Łodygowicach

5 PODSUMOWANIE Podsumowując, produkty naszego Miniprzedsiębiorstwa cieszą się dużym zainteresowaniem w każdej grupie wiekowej. Zapraszamy do odwiedzenia stron, na których znajduje się więcej informacji o produktach firmy Be The One! https://www.facebook.com/Be-The-One-1508070409504150/?ref=hl https://www.facebook.com/Be-The-One-1508070409504150/?ref=hl https://www.youtube.com/watch?v=FuqDU9Z61tU http://przedsiebiorczosc.wix.com/asnyk#!be-the-one/jfrwy DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!


Pobierz ppt "Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku - Białej Produkty Miniprzedsiębiorstwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google