Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kim jesteśmy? ZAP-TECH tworzą ludzie z pasją. Jesteśmy grupą pozytywnych osób, które zawsze są w centrum wydarzeń. Uczymy się w ostrowskim Zespole Szkół.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kim jesteśmy? ZAP-TECH tworzą ludzie z pasją. Jesteśmy grupą pozytywnych osób, które zawsze są w centrum wydarzeń. Uczymy się w ostrowskim Zespole Szkół."— Zapis prezentacji:

1

2 Kim jesteśmy? ZAP-TECH tworzą ludzie z pasją. Jesteśmy grupą pozytywnych osób, które zawsze są w centrum wydarzeń. Uczymy się w ostrowskim Zespole Szkół Technicznych na wydziale informatyki, ale nieobce są nam również elektronika, marketing czy nawet psychologia i pisarstwo.

3 Bardziej personalnie Miłosz Uciechowski – dyrektor naczelny Najważniejsza osoba w naszych szeregach. Człowiek odpowiedzialny, Trzyma cały zespół w ryzach. Interesuje się elektroniką. Grzegorz Borowczyk – dyrektor ds. finansów Odpowiada za naszą księgowość, pilnując, aby nie zginął ani grosz. Człowiek bardzo serdeczny i przyjacielski Mikołaj Aleksandrzak – dyrektor ds. marketingu Zajmuje się reklamą i grafiką. Osoba kreatywna i pomysłowa. W wolnym czasie pisze opowiadania i zgłębia psychologię. Pozostali wspólnicy - Mateusz Dera - Patryk Frąckowiak - Mikołaj Piotrowski - Miłosz Ratajek

4 Kontroler multimedialny Lekka i ergonomiczna konstrukcja Możliwość użycia jako przenośny kontroler do gier, np. na telefon Mapowanie klawiszy Dedykowane aplikacje w zestawie Dla ludzi, którzy chcą mieć wszystko pod ręką concept art Bo najważniejsza jest funkcjonalność!

5 Wsparcie zewnętrze Opiekun: Karol Płokarz Konsultant: Piotr Witkowski, PHU NETWORK MARKETING


Pobierz ppt "Kim jesteśmy? ZAP-TECH tworzą ludzie z pasją. Jesteśmy grupą pozytywnych osób, które zawsze są w centrum wydarzeń. Uczymy się w ostrowskim Zespole Szkół."

Podobne prezentacje


Reklamy Google