Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Planowane inwestycje drogowe 2013 roku.  Budowa odwodnienia i kanalizacji deszczowej w Al. Wojska Polskiego i ul. Warszawskiej (od ul. J. Skorupki do.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Planowane inwestycje drogowe 2013 roku.  Budowa odwodnienia i kanalizacji deszczowej w Al. Wojska Polskiego i ul. Warszawskiej (od ul. J. Skorupki do."— Zapis prezentacji:

1 Planowane inwestycje drogowe 2013 roku

2  Budowa odwodnienia i kanalizacji deszczowej w Al. Wojska Polskiego i ul. Warszawskiej (od ul. J. Skorupki do ul. Bohaterów Wolności) w Piastowie  Planowany termin realizacji inwestycji: do dnia 28 czerwca 2013 r.,  Zadanie realizowane w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym w Pruszkowie,  Celem realizacji zadania jest odprowadzenie gromadzących się w tym rejonie wód opadowych i roztopowych.

3  Przebudowa ul. Północnej w Piastowie wraz z wykonaniem odwodnienia  Planowany termin realizacji inwestycji: do dnia 31 lipca 2013 r.,  Zadanie swoim zakresem obejmuje wykonanie przebudowy ul. Północnej o długości 314 m wraz z wykonaniem ciągów pieszych i odwodnienia,  Szacowany koszt inwestycji wg. kosztorysu inwestorskiego: ponad 1 mln zł,  Kwota zarezerwowana w budżecie na rok 2013: 1 000 000 zł,  Wybrana oferta najkorzystniejsza: 527 995,19 zł – co pozawala na zmniejszenie kwoty zaciąganego przez Miasto kredytu i wykonanie z udziału własnego dokumentacji projektowej na Przebudowę ul. J. Sowińskiego.

4  Projektowanie ul. J. Sowińskiego  W chwili obecnej prowadzone jest postępowanie w celu wyłonienia Wykonawcy, który wykona dokumentację techniczną przebudowy ul. J. Sowińskiego.  planowana przebudowa ma przewidywać możliwość realizacji inwestycji w dwóch etapach: etap I - od ul. Ogińskiego do ul. Sułkowskiego, etap II - od ul. Sułkowskiego do ul. Piłsudskiego.


Pobierz ppt "Planowane inwestycje drogowe 2013 roku.  Budowa odwodnienia i kanalizacji deszczowej w Al. Wojska Polskiego i ul. Warszawskiej (od ul. J. Skorupki do."

Podobne prezentacje


Reklamy Google