Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

91-496 Łódź, ul. Syrenki 19a "W wychowaniu chodzi o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem, o to, ażeby bardziej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "91-496 Łódź, ul. Syrenki 19a "W wychowaniu chodzi o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem, o to, ażeby bardziej."— Zapis prezentacji:

1 91-496 Łódź, ul. Syrenki 19a sp184@laser.net.pl

2 "W wychowaniu chodzi o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem, o to, ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał, aby więc poprzez wszystko co ma, co posiada, umiał bardziej i pełniej być człowiekiem, to znaczy, ażeby również umiał bardziej i pełniej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich." "Jan Paweł II"

3 Certyfikaty

4 Szkoła Nr 184, czyli... ludzie i miejsca Uśmiechnięci, oddani pracy, doświadczeni nauczyciele. nauczyciele. Stała pomoc pedagoga szkolnego.pedagoga szkolnego. Systematyczne dyżury i zajęcia prowadzone przez psychologa. Dyżury kuratora Sądu Rodzinnego. Codzienna opieka pielęgniarki. Bogata w zbiory biblioteka i czytelnia multimedialna (ICIM).biblioteka Świetlica szkolnaŚwietlica szkolna czynna codziennie w godzinach od 7:00 do 17:00. Jadalnia,Jadalnia, w której można zjeść smaczne, dwudaniowe obiady, gotowane przez sąsiadujące przez ścianę przedszkole. Pracownie komputerowe i multimedialne otwarte dla wszystkich uczniów szkoły. Nowoczesna pływalniaNowoczesna pływalnia, w której odbywa się bezpłatna nauka pływania dla uczniów naszej szkoły. Bogato wyposażone sale gimnastyczne. Odrębne pawilony dla uczniów klas IV-VI i młodszych dzieci. Przestronne, kolorowe sale lekcyjne. Wydzielone kąciki zabaw i odpoczynku w salach uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

5

6

7

8

9

10 GALERIA

11 SZKOLNE IMPREZY SZKOLNE IMPREZY I MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY KONKURSY SZKOLNE IMPREZY KONKURSY Ślubowanie klas I Światowy Dzień Misia Pokaz mody karnawałowej Mini Playback Show Wybory Miss i Mistera SP 184 IDOL - konkurs muzyczny Wycieczki klasowe Konkurs Wiedzy o JP II "Od Lolka Bramkarza do Jana Pawła II” Konkurs Matematyczny Mini Radogoszcz Kangurek i Kangur Matematyczny Konkurs języka angielskiego Konkurs Recytatorski "W krainie poezji" Pływający Radogoszcz GALERIA

12 NASZE PROJEKTY NASZE PROJEKTY GALERIA

13

14 Nasze zalety: Naszym podopiecznym fachowo "sprzedajemy" wiedzę i kształtujemy ich umiejętności. Szczególną opieką otaczamy uczniów zdolnych oraz uczniów z trudnościami - na terenie szkoły odbywają się: zajęcia terapii pedagogicznej, zajęcia wyrównawcze zajęcia dodatkowe. Rozwijamy samodzielność i poczucie odpowiedzialności u naszych wychowanków. Uczymy uczenia się, korzystamy z całej gamy metod pracy z dzieckiem wspomagających jego rozwój. Wspieramy wszystkie działania wychowawcze Rodziców poprzez kontakty indywidualne, konsultacje, wywiadówki, wspólne imprezy i szkolenia dla Rodziców. Zapewniamy atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne.zajęcia pozalekcyjne GALERIA

15 PŁYWALNIA

16 GALERIA

17

18

19

20 „Wychowywać kogoś, dziecko lub dorosłego, to przede wszystkim podnosić go w jego własnych oczach.” Simone Weil

21 „ Wychowywać kogoś, dziecko lub dorosłego, to przede wszystkim podnosić go w jego własnych oczach.” Simone Weil „ Wychowywać kogoś, dziecko lub dorosłego, to przede wszystkim podnosić go w jego własnych oczach.” Simone Weil „ Wychowywać kogoś, dziecko lub dorosłego, to przede wszystkim podnosić go w jego własnych oczach.” Simone Weil „Wychowywać kogoś, dziecko lub dorosłego, to przede wszystkim podnosić go w jego własnych oczach.” Simone Weil

22 Opracowały: Bogusława Trafisz i Barbara Wenerska GALERIA


Pobierz ppt "91-496 Łódź, ul. Syrenki 19a "W wychowaniu chodzi o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem, o to, ażeby bardziej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google