Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z naszej wspólnej pasji powstał pomysł, który trafia dokładnie w zapotrzebowanie młodych klientów. Zajmujemy się produkcją koszulek (T-shirt’ów) z nadrukami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z naszej wspólnej pasji powstał pomysł, który trafia dokładnie w zapotrzebowanie młodych klientów. Zajmujemy się produkcją koszulek (T-shirt’ów) z nadrukami."— Zapis prezentacji:

1

2 Z naszej wspólnej pasji powstał pomysł, który trafia dokładnie w zapotrzebowanie młodych klientów. Zajmujemy się produkcją koszulek (T-shirt’ów) z nadrukami. Nasze pomysły czerpiemy z ankiety, którą przeprowadziliśmy wśród uczniów naszej szkoły. Właśnie dlatego tak dokładnie trafiamy w gust klienta.

3 Naszą misją jest przyjemność z sukcesu jaki osiągniemy oraz zysk. Nie ukrywając, łączenie pasji i zarobku to wymarzone zajęcie. Nasze miniprzedsiębiorstwo cały czas się rozwija i powiększa swoją ofertę produktów i usług. Robert Michalski-działa na nas motywująco. Wskazał nam właściwą drogę do osiągnięcia sukcesu.

4 Dyr. ds. finansowych Dyr. Naczelny Dyr. ds. marketingu Dyr. ds. produkcji Dyr. ds. organizacji Wspólnik

5 Piotr Huczek- uczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Kotowicach. Posiada licencjat z logistyki oraz uczęszcza na drugi kierunek, Finanse i Rachunkowość. Pomaga nam w sprawach logistycznych i finansowych. Piotr Smoczyński-absolwent Asnyka. Finalista "Produkcik 2010" Pomaga nam w sprawach merytorycznych oraz w przygotowaniach produkcji i strategii marketingowej. Agata Kopeć- ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach na wydziale prawa i administracji. Pomaga nam w sprawach księgowości i finansach.


Pobierz ppt "Z naszej wspólnej pasji powstał pomysł, który trafia dokładnie w zapotrzebowanie młodych klientów. Zajmujemy się produkcją koszulek (T-shirt’ów) z nadrukami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google