Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kontakt: kom. 797-933-515 kom. 505-238-492 Nasza siedziba mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kontakt: kom. 797-933-515 kom. 505-238-492 Nasza siedziba mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym."— Zapis prezentacji:

1 Kontakt: bubblepoland1@gmail.com kom. 797-933-515 bubblepoland1@gmail.com kom. 505-238-492 www.bubble.net.pl Nasza siedziba mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

2 Miniprzedsiębiorstwo Bubble zajmuje się produkcją coraz bardziej popularnych żeli antybakteryjnych do rąk we własnoręcznie zdobionych buteleczkach. Żel jest testowany dermatologicznie.

3 Droga młodzieży, często podróżujemy komunikacją miejską, gdzie aż roi się od zarazków. W szkole nieraz chcielibyście umyć ręce z kredy na lekcji, ale nie chcecie żeby coś was ominęło! Trudno jest też to zrobić, gdy każdy biegnie w pośpiechu na obiad, a ty nie chcesz być gorszy. Macie młodsze rodzeństwo? Wasze mamy na pewno potrzebują takiego żelu, szczególnie na placu zabaw. Zobaczycie, że uzależnią się od higieny. Zbliżają się ferie, majówka, wakacje? W czasie podróży jest to niezbędnik, zwłaszcza jeżeli jedziesz w wyjątkowo trudne warunki, bez dostępu do czystej wody. Ponadto polecamy go osobom palącym, gdyż maskuje zapach papierosowy. Propagujemy higienę rąk zarówno wśród dzieci jak i dorosłych!

4 Od lewej: Kornelia Ciecieręga, Witold Kliber, Malwina Gabryszewska, Jakub Cziżow, Alicja Karda, Ewelina Otrębska, Martyna Pawlik, Sandra Grabowska, Patrycja Sowińska, Michał Jaworski, Aleksandra Pierzchała, Ernest Kolanko. Na zdjęciu brakuje Natalii Deli.

5 Witold Kliber Dyrektor ds. marketingu Kornelia Ciecieręga Dyrektor Naczelna Ernest Kolanko Dyrektor ds. finansów


Pobierz ppt "Kontakt: kom. 797-933-515 kom. 505-238-492 Nasza siedziba mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google