Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA Z ĆWICZEŃ INFORMATYKA DR INŻ. ANDRZEJ GRZĄKA Mateusz Gąsior Nr 192825 Grupa 1011A.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA Z ĆWICZEŃ INFORMATYKA DR INŻ. ANDRZEJ GRZĄKA Mateusz Gąsior Nr 192825 Grupa 1011A."— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA Z ĆWICZEŃ INFORMATYKA DR INŻ. ANDRZEJ GRZĄKA Mateusz Gąsior Nr 192825 Grupa 1011A

2 Celem ćwiczeń z informatyki było zdobycie przez studentów umiejętności, pozwalających na swobodne poruszanie się w środowisku Windows, projektowanie stron internetowych, posługiwanie się wieloma programami m.in. Total Commander. Przeprowadzane na każdych zajęciach ćwiczenia miały na celu nauczenie pełnego wykorzystywania możliwości jakie daje pakiet MS Office. Prezentacja ta przedstawia zadania jakie należało wykonać na każdych zajęciach.

3 ZDJĘCIE STRONY INTERNETOWEJ

4 1.ĆWICZENIE  Ćwiczenie pierwsze Celem ćwiczenia pierwszego było opracowanie własnego życiorysu i zapisanie go w pliku txt, następnie należało go wstawić na strone internetową na, której znajdować mają się wszystkie wykonane przez studenta ćwiczenia.

5 ŻYCIORYS  Ćwiczenie drugie Celem tego ćwiczenia było zapisanie w postaci pliku pdf wcześniej opracowanego życiorysu.

6 Życiorys Urodziłem sie 21.01.1995 w Tarnowie.Rozpoczałem swoja naukę w publicznej szkole podstawowej numer 12 w Tarnowie,Następnie moja edukacja rozpoczeła sie w Gimnazjum publicznym im.Jana Pawła ll w Krzyżu. W czasach edukacji gimnazjalnej byłem zawodnikiem klubu ZKS Unia Tarnów, gdzie szkoliłem sie jako napastnik. Następnie rozpoczołem moja edukacje w liceum ogólnokształcącym nr 7 w Tarnowie na wydziale humanistycznym.W czasie nauki w liceum podjąłem swoja pierwsza prace w restauracji Tarnovia w Tarnowie jako kelner.W okresie wakacyjnym pracowałem w Wielkiej Brytanii jako kurier.Po powrocie do nauki podczas przygotowań do matury pracowałem wieczorowo w rodzinnej firmie gastronomicznej.Po zakończeniu edukacji oraz pozytywnym wyniku egzaminu maturalnego rozpoczałem prace w firmie Colgate na stanowisku przedstawiciela.Po sześciomiesiecznej pracy w korporacji zakończyłem pracę.Wraz z rodzina przeprowadzilismy sie do Kiele, gdzie przez kolejne sześć mięsiecy pracowałem jako kierownik budowy.W wakacje zdecydowałemsie na rozpoczęcie studiów w Krakowie. Wybrałem Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale Towaroznawstwa.Po pierwszej rekrutacji dostałem wiadomość ze moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie i od października stałem sie oficialnie studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.Moja najbliższa przyszłość wiąże z ta uczelnia.Chciałbym również rozpocząć prace w Krakowie aby oprócz nauki na studiach moc dalej sie rozwijać w branży budowlanej.Pragnołbym po ukończeniu mojego kierunku pracować tej właśnie branży i mam nadzieje ze w najbliższej przyszłości nic nie stanie mi na drodze aby dopełnić moje marzenia. Chciałbym również rozpocząć edukacje na drugim kierunku na Uniwersytecie Ekonomicznym aby otworzyć sobie furtkę nie tylko na rynek pracy w Polsce ale również za granicą.

7 RÓWNANIA CHEMICZNE  Ćwiczenie trzecie Celem ćwiczenia było wykorzystanie możliwości jakie daje Microsoft Word, po przez sporządzenia wzorów chemicznych i wykonywanie rysunków technicznych, a następnie zapisanie wykonanej pracy w postaci pliku pdf.

8

9 LISTA PŁAC  Ćwiczenie czwarte Celem tego ćwiczenia był sporządzenie w programie Microsoft Excel listy wszystkich studentów przypisanych do grupy oraz funkcjami przedstawić zależności ich płac w wybranych w walutach.

10 PREZENTACJA  Siódme a zarazem ostatnie ćwiczenia polegały na stworzeniu tej oto prezentacji.  Dziękuje za chwilę uwagi oraz za współpracę przez te wszystkie zajęcia

11


Pobierz ppt "PREZENTACJA Z ĆWICZEŃ INFORMATYKA DR INŻ. ANDRZEJ GRZĄKA Mateusz Gąsior Nr 192825 Grupa 1011A."

Podobne prezentacje


Reklamy Google