Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I kwartał 1. Informacja o wykonaniu budżetów WORD w części przeznaczonej na bezpieczeństwo ruchu drogowego w roku 2011 i zatwierdzenie planu wydatków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I kwartał 1. Informacja o wykonaniu budżetów WORD w części przeznaczonej na bezpieczeństwo ruchu drogowego w roku 2011 i zatwierdzenie planu wydatków."— Zapis prezentacji:

1

2 I kwartał 1. Informacja o wykonaniu budżetów WORD w części przeznaczonej na bezpieczeństwo ruchu drogowego w roku 2011 i zatwierdzenie planu wydatków w tym zakresie na rok 2012. 2. Zatwierdzenie planu pracy PWR BRD na rok 2012. 3. Informacja o stopniu zaawansowania prac zespołów wdrażających założenia Programu „GAMBIT Podkarpacki” w zakresie projektów pilotażowych i konkursowych. 4. Informacja o przygotowaniach i aktualnym zaawansowaniu Eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju BRD i Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. 5. Sprawa utworzenia ODTJ.

3 1. Informacja o postępach w powoływaniu Fundacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Efekty prac zespołu koordynującego powołanie przedmiotowej Fundacji. 2. Ocena procesu szkolenia kandydatów na instruktorów przedstawiona przez przedstawicieli WORD w Krośnie i WORD w Tarnobrzegu. 3. Podsumowanie Eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju BRD i Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. 4. Ocena działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym realizowana przez szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie

4 1. Informacja Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – Oddział w Rzeszowie oraz Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich o działaniach podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. 2. Informacja o realizacji nadzoru nad Ośrodkami Szkolenia Kierowców realizowanego przez Starostów na podstawie jednego ze Starostw w województwie podkarpackim. 3. Informacja i ocena wspólnych działań instytucji i organizacji pozarządowych (LOK, PZMot, itp.) w zakresie przeprowadzonych akcji, konkursów, turniejów oraz szkoleń z zakresu BRD. 4. Ocena efektów funkcjonowania mobilnych miasteczek ruchu drogowego przedstawiona przez WORD – y w Rzeszowie i Tarnobrzegu oraz informacja o sieci miasteczek stacjonarnych.

5 1. Stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym w III kwartałach 2012r. i ocena działań na rzecz poprawy poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach Podkarpacia. 2. Informacja o działaniach podejmowanych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego przez Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie. 3. Informacja WORD-ów o stanie przygotowania do nowego systemu egzaminowania oraz planach budowy ODTJ na potrzeby czterech WORD- ów. 4. Ocena systemu szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców i kierowców przedstawiona przez przedstawicieli WORD w Przemyślu i WORD w Rzeszowie.

6


Pobierz ppt "I kwartał 1. Informacja o wykonaniu budżetów WORD w części przeznaczonej na bezpieczeństwo ruchu drogowego w roku 2011 i zatwierdzenie planu wydatków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google