Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„STAWIAMY NA JAKOŚĆ”. 12.12.2012r. Dnia 12.12.2012r. w sali Urzędu Miasta w Świdniku „Stawiamy na jakość” odbyła się konferencja podsumowującą projekt.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„STAWIAMY NA JAKOŚĆ”. 12.12.2012r. Dnia 12.12.2012r. w sali Urzędu Miasta w Świdniku „Stawiamy na jakość” odbyła się konferencja podsumowującą projekt."— Zapis prezentacji:

1 „STAWIAMY NA JAKOŚĆ”

2 12.12.2012r. Dnia 12.12.2012r. w sali Urzędu Miasta w Świdniku „Stawiamy na jakość” odbyła się konferencja podsumowującą projekt „Stawiamy na jakość” współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

3 Konferencję uświetnili swoją obecnością: Mirosław Kró Pan Starosta Mirosław Król oraz Waldemar Jakson Pan Burmistrz Miasta Świdnika Waldemar Jakson

4 Pan Starosta Mirosław Kró Mirosław Król omówił sytuację na lokalnym rynku pracy w Powiecie Świdnickim

5 Dyrektor PUP w Świdniku Pan Włodzimierz Radek przedstawił założenia powstania Świdnickiego Forum Pracodawców

6 Samodzielny specjalista ds. programów Pani Elżbieta Poluchowicz podsumowała założenia, cele i efekty projektu.

7 Pani Iwona Weremko Pośrednik pracy Pani Iwona Weremko zatrudniona w ramach projektu omówiła zadania realizowane na swoim stanowisku pracy, w tym pomoc w organizacji Giełd i Targów Pracy

8 Kierownik Oddziału Programowania i PT PO KL WUP w Lublinie Pan Dariusz Jaremek podsumował realizację projektów w ramach Priorytetu VI i VII w 2012r. oraz przybliżył temat planowanych konkursów w 2013r.

9 Pracownik firmy BIOSTAT Pan Andrzej Kempa omówił wyniki badań przeprowadzonych w ramach projektu dotyczące funkcjonowania PUP w Świdniku w ocenie osób bezrobotnych i pracodawców

10 Dyrektor PUP w Świdniku Pan Włodzimierz Radek podziękował pracownikom za zaangażowanie w realizacji projektu

11 Dyrekcja i pracownicy PUP w Świdnik dziękują przybyłym gościom za udział w Konferencji


Pobierz ppt "„STAWIAMY NA JAKOŚĆ”. 12.12.2012r. Dnia 12.12.2012r. w sali Urzędu Miasta w Świdniku „Stawiamy na jakość” odbyła się konferencja podsumowującą projekt."

Podobne prezentacje


Reklamy Google