Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czy nasza szkoła jest dobra? Przygotowała: Marta Jankowicz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czy nasza szkoła jest dobra? Przygotowała: Marta Jankowicz."— Zapis prezentacji:

1 Czy nasza szkoła jest dobra? Przygotowała: Marta Jankowicz

2 Dzień bez przemocy Raz w roku organizowany jest „Dzień bez przemocy”. Zapraszamy szkoły z pobliskich wsi i organizujemy międzyszkolne zawody sportowe. W tym dniu odbywają się również konkursy wiedzy oraz konkurs plastyczny.

3 Zabawa na lekcjach Na każdych lekcjach mile spędzamy czas. Przez zabawę uczymy się. Nauczyciele przygotowują różne zabawne zadania związane z tematem lekcji.

4 Wycieczki klasowe W szkole odbywają się różne wycieczki klasowe. Zwiedzamy wiele ciekawych miejsc a zdobyte informacje wykorzystujemy na lekcjach.

5 Zajęcia pozalekcyjne W szkole prowadzonych jest wiele kółek pozalekcyjnych. Uczestniczy w nich wiele uczniów. Na nich dowiadujemy się nowych rzeczy oraz utrwalamy wiedzę z danego przedmiotu.

6 Sukcesy w zawodach sportowych Uczniowie chętnie uczestniczą w zawodach sportowych. Zajmują wysokie miejsca i zawsze dobrze się bawią.

7 Spotkanie z pisarką W X Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom, realizowanym w ramach kampanii „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”, zaproszenie przyjęła krakowska pisarka książek dla dzieci, tłumaczka z języka szwedzkiego oraz dziennikarka Radia Kraków – pani Barbara Gawryluk. Czytała ona fragmenty: ”Dzieci z Bullerbyn” i „W Zielonej Dolinie”. Uczniowie chętnie jej słuchali.

8 Blog klasowy Klasy szóste prowadzą blog, w którym zamieszczane są wpisy związane z wydarzeniami, które miały miejsce w naszej szkole.

9 Dziennik internetowy Aby ułatwić rodzicom dostęp do ocen swoich dzieci założono e-dziennik. W ten sposób każdy rodzic może monitorować prace ucznia oraz jego postępy w nauce.

10 Podsumowanie Nasza szkoła jest dobra, ponieważ uczniowie mile spędzają w niej czas, który nauczyciele bardzo dobrze organizują. Uczniowie wynoszą z niej wiele informacji, które można wykorzystać w życiu codziennym.


Pobierz ppt "Czy nasza szkoła jest dobra? Przygotowała: Marta Jankowicz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google