Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez Employer Branding Institute Sp. z o.o. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez Employer Branding Institute Sp. z o.o. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej."— Zapis prezentacji:

1

2 O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez Employer Branding Institute Sp. z o.o. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w oparciu o regulamin konkursu. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych działań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy na terenie Polski prowadzonych przez pracodawców od 1 kwietnia 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. Misją konkursu jest kształtowanie standardów działań budujących pozytywny wizerunek pracodawców poprzez nagradzanie najlepszych działań w tym zakresie. Partnerem merytorycznym konkursu jest portal HRstandard.pl.

3 Przedstaw się Dane pracodawcy: nazwa: adres: KRSS: Osoba kontaktowa: imię, nazwisko: stanowisko: mail, telefon:

4 Zgłaszam projekt w następujących kategoriach * : (niepotrzebne usunąć) Najlepsza Kampania Employer Branding a. Budżet powyżej 100 tys. b. Budżet poniżej 100 tys. Najlepsze Wewnętrzne Działania Employer Branding Najlepszy Pomysł Kreatywny Najlepsza Strona Kariery Najlepsze Video Najlepsze Materiały Rekrutacyjne Najlepsze Wykorzystanie Social Media Najlepsze Działania Offline Najlepsze Działania Digital *firma może zgłosić się maksymalnie w 3 kategoriach

5 Skrócony opis projektu* *max 50 słów

6 OPIS PROJEKTU (Materiały zgłoszeniowe mogą składać się maksymalnie z 3 stron tekstu +zdjęcia/ilustracje + video[w kategorii Najlepsze Video])

7 Analiza sytuacji wyjaśnienie kontekstu i uzasadnienia projektu (można tu powoływać się na ewentualnie badania, na których oparty jest projekt); w przypadku pojedynczych realizacji warto wskazać motywy/potrzeby które skłoniły Państwa do podjęcia działań)

8 Cele projektu Jakie cele miał realizować projekt? Co chcieli Państwo zakomunikować/przekazać?

9 Grupa/y docelowa Do kogo był skierowany?

10 Strategia i plan działań Jaka strategia została przyjęta w celu realizacji projektu? (w tej części prosimy również o zamieszczenie informacji o EVP pracodawcy)

11 Realizacja projektu Jakie kanały, media, narzędzia zostały wykorzystane do realizacji projektu? Jak prowadzona była komunikacja? Jak zrealizowano założoną strategię?

12 Efekty działań Jak były mierzone efekty i jakie uzyskano wyniki? – należy tu podać możliwe wskaźniki, mierniki, opis jakościowy realizacji celów, itp.

13 Prosimy o załączenie niezbędnej dokumentacji zdjęciowej (linki, zrzuty ekranu, zdjęcia, broszury, itp.):

14

15

16 Prosimy o załączenie pliku video*: * Dotyczy osób, biorących udział w kategorii Najlepsze Video

17 W przypadku zajęcia jednego z pierwszych trzech miejsc w danej kategorii, informacje zawarte w prezentacji zostaną wykorzystane podczas gali rozdania nagród po wcześniejszej Państwa autoryzacji.

18 Dziękujemy za zgłoszenie! Do zobaczenia 14 września!


Pobierz ppt "O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez Employer Branding Institute Sp. z o.o. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google