Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Znane osoby w E- Sporcie Gamerzy to osoby grające w gry, które są oglądane przez tysiące osób.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Znane osoby w E- Sporcie Gamerzy to osoby grające w gry, które są oglądane przez tysiące osób."— Zapis prezentacji:

1 Znane osoby w E- Sporcie Gamerzy to osoby grające w gry, które są oglądane przez tysiące osób.

2 ➲ Chcesz zostać celebrytą? Niema sprawy potrzebujesz tylko internetu, komputera i pomysłu na kanał.

3 A teraz przedstawię Wam kilka znanych przedstawicieli tzw. E- sportu

4 ➲ Jarosław „Pasha” Jarząbkowski ➲ (ur. 11 kwietnia 1988 w Nasielsku) ➲ jest polskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie Virtus.pro. ➲ Pasha udzielił wywiadu na antenie Polsatu oraz TVN24. ➲ Jego żona ma na imię Kinga, a jego córka Nela.

5 ➲ Adil "ScreaM" Benrlitom (ur. 2 lipca 1994) jest belgijskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie G2 Esports.Jego rodzina przeprowadziła się z Maroka do Belgii. ➲ Potrafi mówić po francusku, angielsku oraz po arabsku. ➲ ScreaM jest uznawany za "mistrza strzałów w głowę". Większość jego zabójstw to zabójstwa strzałem w głowę. ➲ Był członkiem drużyny Epsilon eSports podczas gdy wybuchł skandal obstawiania skinów na mecze i specjalnego przegrania tegoż meczu. Jako jedyny członek nie dostał blokady, ponieważ jak sam Robin "GMX" Stahmer napisał że "ScreaM nie brał udziału w planie obstawiania meczy. Sam ScreaM nawet o tym nie wiedział. ➲ Jest fanem Dragon Ball'a.

6 ➲ Jest znany ze swojego "Sneaky Beaky Like". Czasami udaje mu się przemknąć niczym ninja, takim przykładem może być mecz na turnieju ESL One Katowice 2014 przeciwko drużynie Szwecja Ninjas in Pyjamas. Podobną akcję wykonał także Pasha, lecz przeciwko Dania Copenhagen Wolves na turnieju SLTV Star Series XII. ➲ Janusz "Snax" Pogorzelski (ur. 5 lipca 1993) jest polskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie Virtus.pro.

7 ➲ Olof "Olofmeister" Kajbjer (ur. 31 stycznia 1992) jest szwedzkim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie Fnatic.On też jest znany z jego śmiercionośnego użycia pistoletu Tec-9 (dlatego czasami jest nazywany "Tecmeister" bądź "Tec9meister"). ➲ Też jest znany z użycia pixel-boostu na mapie Overpass podczas DreamHack Winter 2014 (dlatego nazywany jest "Boostmeister"). ➲ Gra także dużo meczy turniejowych z m.in. Polska pashą. ➲ Na cześć jego rozbrajania bomby na ogniu na mapie Overpass na strefie detonacji B stworzono obrazek przedstawiający oto wydarzenie. ➲ Olofmeister przeszedł operację prawego ucha.

8 ➲ Kenny "Kennys" Schrub (ur. 19 maja 1995) jest francuskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie Team Envyus. KennyS jest uznawany za mistrza snajperstwa. ➲ W drużynie Titan 20 lipca 2015 roku nastąpiły roszady z drużyną EnVyUs. Do drużyny Titan weszli shox oraz SmithZz, a na ich miejsce wstąpił właśnie kennyS oraz apEX. ➲ KennyS zdobył nagrodę Gracza Esportowego Roku w 2015 Game Awards. Francuski talent wyszedł na prowadzenie po jawnym głosowaniu, pokonując gracza Fnatic Szwecja Olofmeistera, gracza League of Legends o nicku Korea Południowa Faker oraz graczy Dota 2 drużyny USA Evil Geniuses - USA Petera "ppd" Dager oraz Pakistan Syed'a "Suma1L" Sumail'a Hassan. ➲ Jego ulubiony klub piłkarski to Paris Saint- Germain. ➲ Jest fanem Dragon Ball'a.

9 Dziękuję za obejrzenie prezentacji!


Pobierz ppt "Znane osoby w E- Sporcie Gamerzy to osoby grające w gry, które są oglądane przez tysiące osób."

Podobne prezentacje


Reklamy Google