Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ekologiczne torby bez nadruków lub z nadrukami. Skąd wziął się pomysł na produkt? W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zaczynają zwracać rzeczy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ekologiczne torby bez nadruków lub z nadrukami. Skąd wziął się pomysł na produkt? W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zaczynają zwracać rzeczy."— Zapis prezentacji:

1 Ekologiczne torby bez nadruków lub z nadrukami

2 Skąd wziął się pomysł na produkt? W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zaczynają zwracać rzeczy ekologiczne, które wpływają pozytywnie na środowisko. Ciężko jest jednak stworzyć coś z niczego i wzbudzić zainteresowanie ludzi. Nasza firma chciała właśnie połączyć dwa w jedno. Wpadliśmy na pomysł tworzenia toreb z zużytych skrawków materiałów, które dostarczają nam zakłady krawieckie, gdyż nie wykorzystują w całości wszystkich materiałów do szycia, także firma BONOTEX zaopatruje nas w materiały, gdyż przy dużym zainteresowaniu klientów mogliśmy poszerzać ofertę i kupować materiały w zależności od potrzeby klienta. Materiały wykorzystujemy do ostatniego skrawka. Na nasze torby wykonujemy nadruki, o których klienci sami decydują. Przy tworzeniu wizji nadruku pomaga nasza projektantka, dzięki czemu jeszcze bardziej satysfakcjonuje to naszych konsumentów. Nadruki są wykonywane także metodą ekologiczną i nie trującą. Pomysł nasz łączy zatem dbałość o nasze środowisko z przyjemnością wykorzystywania takiej torby, która ma wielorazowe użytkowanie. Nazwa firmy także została stworzona w oparciu o produkt jaki wykonujemy, aby podkreślić, że jesteśmy jak najbardziej ekologicznym miniprzedsiębiorstwem

3 Torba ekologiczna bez nadruku

4 Torba ekologiczna z nadrukami

5 Zakończenie Bardzo dziękujemy, za obejrzenie naszej prezentacji oraz zapraszamy na nasze strony internetowe : https://www.facebook.com/Ecobag-452519091618871/?fref=ts http://przedsiebiorczosc.wix.com/asnyk#!ecobag/k1krf http://www.miniprzedsiebiorstwo.junior.org.pl/pl/uczen-miniprzedsiebiorstwo- krok-po-kroku http://www.miniprzedsiebiorstwo.junior.org.pl/pl/uczen-miniprzedsiebiorstwo- krok-po-kroku


Pobierz ppt "Ekologiczne torby bez nadruków lub z nadrukami. Skąd wziął się pomysł na produkt? W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zaczynają zwracać rzeczy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google