Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Przyjmijmy ich wszystkich, bo tak nakazuje moralność" Imigranci w Polsce – Co na to Polacy? W ciągu dwóch lat do Polski miałoby trafić 2659 osób z łącznej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Przyjmijmy ich wszystkich, bo tak nakazuje moralność" Imigranci w Polsce – Co na to Polacy? W ciągu dwóch lat do Polski miałoby trafić 2659 osób z łącznej."— Zapis prezentacji:

1 „Przyjmijmy ich wszystkich, bo tak nakazuje moralność" Imigranci w Polsce – Co na to Polacy? W ciągu dwóch lat do Polski miałoby trafić 2659 osób z łącznej liczby 40 tysięcy uchodźców, którzy przedostali lub przedostaną się przez Morze Śródziemne do Włoch i Grecji.

2 Czy Polska jest gotowa na przyjęcie tysięcy imigrantów?  Jak teraz wygląda ich integracja, gdy pojawią się już na terenie naszego kraju? Temat uchodźców, których Polska może przyjąć w przyszłości, budzi wielkie zaskoczenie..

3 Co na to Polacy? Powód jest prosty: tak jak Polacy nie chcą u siebie imigrantów, tak samo imigranci nie chcą zamieszkać w Polsce.

4 Bez argumentów za i przeciw? W dyskusji o imigrantach, których może przyjąć Polska, najbardziej słyszalny jest jeden skrajny pogląd: „Niech wracają do swojego kraju, choćby mieli tam zginąć" Mało słyszalny jest głos środka: "pomóżmy im zakończyć koszmar wojny, który pcha ich do Europy i ułatwmy im powrót do ich ojczyzny"

5 Co i jak? Przewidziano, że uchodźcy będą przesiedlani do Polski w grupach nie większych niż 150 osób jednocześnie.


Pobierz ppt "„Przyjmijmy ich wszystkich, bo tak nakazuje moralność" Imigranci w Polsce – Co na to Polacy? W ciągu dwóch lat do Polski miałoby trafić 2659 osób z łącznej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google