Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Recenzja „Moja ulubiona ksiązka” Najlepsze cytaty z Waszych Prac.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Recenzja „Moja ulubiona ksiązka” Najlepsze cytaty z Waszych Prac."— Zapis prezentacji:

1 Recenzja „Moja ulubiona ksiązka” Najlepsze cytaty z Waszych Prac

2 Kategoria Szkoła Podstawowa Miejsce III – Patryk Rabiak „Książka Marcina Szczygielskiego bardzo mi się podobała. Wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Jej przeczytanie pomogło zrozumieć mi to, co działo się z osobami pochodzenia żydowskiego. Od chwili przeczytania tej lektury polecam ją każdemu”.

3 Miejsce II – Michał Gawroński „…. oczyma wyobraźni widzimy Hogwart, słyszymy magiczne zaklęcia, czujemy unoszący się w powietrzu zapach mikstur i kadzideł”. „I jest oczywiście ciekawsza od filmu”.

4 Miejsce I – Paulina Purchała „Ja już doceniłam talent pisarski Kornela Makuszyńskiego i sięgnęłam po inne utwory jego autorstwa”.

5 Kategoria Gimnazjum Miejsce III – Kacper Luśtyk „Książka moim zdaniem jest trochę zawiła, ale odwzajemnia to fabułą, która jest bezbłędna i trzymająca w napięciu. Postacie są wykreowane fantastycznie i ten klimat...”.

6 Miejsce III - Natalia Nowak „Momentami byłam szczęśliwa lub przestraszona tak, jak Julia”. „Stałą się ona moją fikcyjną przyjaciółką, do której wracam i nigdy o niej nie zapominam”.

7 Miejsce II - Katarzyna Bednarczyk „Porusza wiele wątków, z którymi często zderzamy się w swoim codziennym życiu”. „Po przeczytaniu książki,,Kwiat kalafiora", stwierdzam, że należy ona do zbioru moich ulubionych książek”.

8 Miejsce I - Kinga Glegoła „Zaniedbywałam swoje obowiązki, ale nie miałam dość, czytałam ją wciąż od nowa i nie znudziła mi się do tej pory”. „Zdarzało mi się nie jeść, ponieważ chciałam przeczytać kolejny i kolejny rozdział”.

9 Nasz konkurs w prasie


Pobierz ppt "Recenzja „Moja ulubiona ksiązka” Najlepsze cytaty z Waszych Prac."

Podobne prezentacje


Reklamy Google