Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rodzina Tomka Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rodzina Tomka Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Rodzina Tomka Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Tomek ma 6 lat. Dziś poznasz jego rodzinę. Klikaj strzałkę w prawo, aby poznać kolejnych członków jego rodziny. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. To jest Tomek.

3 Tata Tomka jest bardzo wysoki. Tomek ma nadzieję, że też taki będzie. Tata Tomka jest motorniczym pociągu i czasem zabiera Tomka aby mógł pooglądać pociągi, którymi kieruje. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. To jest tata Tomka Piotr.

4 Mama Tomka jest niższa od taty. Pracuje w sklepie spożyczym. Zawsze z rana przygotowywuje mu pyszne kanapki do szkoły. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. To jest Mama Tomka Ania.

5 Miłosz właśnie skończył 2 klasę liceum. Popołudniami często z Tomkiem idzie pojeździć rowerem lub gra z nim w piłkę. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. To jest brat Tomka Miłosz.

6 Babcia prowadzi gospodartwo za miastem, gdzie hoduje kury i świnie. Tomek ją często odwiedza, a w trakcie wakacji jedzie pomagać w gospodarstwie. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. To jest babcia Tomka Maria.

7 Wraz z babcią prowadzi gospodarstwo. Wiele razy zabierał Tomka na pole, aby mógł z nim Pojeździć ciągnikiem. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. To jest dziadek Tomka Lucjan.

8 Poznałeś już całą rodzinę Tomka. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Tutaj na zdjęciu świątecznym możesz zobaczyć ich wszystkich razem.


Pobierz ppt "Rodzina Tomka Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google