Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zajęcia plastyczne stanowią ważny element w rozwoju przedszkolaka. Twórczość plastyczna jest dla dziecka źródłem wiedzy o otaczającym go świecie i formą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zajęcia plastyczne stanowią ważny element w rozwoju przedszkolaka. Twórczość plastyczna jest dla dziecka źródłem wiedzy o otaczającym go świecie i formą."— Zapis prezentacji:

1 Zajęcia plastyczne stanowią ważny element w rozwoju przedszkolaka. Twórczość plastyczna jest dla dziecka źródłem wiedzy o otaczającym go świecie i formą nauki. Zabawy związane z plastyką dostarczają maluchowi wiele radości i są okazją do dobrej zabawy. Dzięki nim dziecko uczy się samodzielnego myślenia i rozwija swoją kreatywność.

2

3 Od godziny 10.40 do 12.15 dzieci spędzają czas w ogrodzie przedszkolnym, wychodzą na spacer. Odbywają się również zajęcia sportowe, gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. Prowadzone są również zabawy dydaktyczne i zabawy dowolne w różnych kącikach zainteresowań.

4

5 Od godziny 12.15 do 12.30 przygotowujemy się do obiadu. W tym czasie myjemy ręce. Dyżurny rozdaje sztućce

6

7

8

9 Zabawy w ogródku przedszkolnym.

10 Od godziny 14.30 do 15.30 zabawy wspólne grupy młodszej i starszej. Rozchodzenie się dzieci do domu


Pobierz ppt "Zajęcia plastyczne stanowią ważny element w rozwoju przedszkolaka. Twórczość plastyczna jest dla dziecka źródłem wiedzy o otaczającym go świecie i formą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google