Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bit & Bajt Motto firmy: „Aby każdy komputer na świecie otrzymał drugie życie!” Siedziba firmy: Zespół szkół nr. 4 technikum nr. 3 Im. Janusza Groszkowskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bit & Bajt Motto firmy: „Aby każdy komputer na świecie otrzymał drugie życie!” Siedziba firmy: Zespół szkół nr. 4 technikum nr. 3 Im. Janusza Groszkowskiego."— Zapis prezentacji:

1 Bit & Bajt Motto firmy: „Aby każdy komputer na świecie otrzymał drugie życie!” Siedziba firmy: Zespół szkół nr. 4 technikum nr. 3 Im. Janusza Groszkowskiego Al. Bielska 100, 43-100 Tychy.

2 Bit & Bajt z czym to się je? Mimo, że jesteśmy na rynku zaledwie od 2014 roku, to nasze doświadczenie jako informatyków jest naprawdę duże. Nasi pracownicy dysponują ponad przeciętną wiedzą. Jak powszechnie wiadomo informatyka to dziedzina która otacza nas w każdym aspekcie naszego życia dlatego chcąc nie chcąc stykamy się z nią w naszym życiu prywatnym. Dla wielu postęp technologiczny nastąpił tak szybko że zaczyna się gubić, lub po prostu nie chce się zagłębiać w to, dlatego wychodzimy do takich ludzi i oferujemy swoją pomoc w zakresie obsługi oraz serwisowania komputerów oraz reklamy w internecie. Misja Spełnić oczekiwania każdego klienta Wizja Rozszerzyć działalność na cały Śląsk.

3 Usługi kierujemy do małych firm które potrzebują reklamy, jednak nie zapominamy o zwykłych użytkownikach którzy może nie potrzebują reklamy, ale częste awarie komputerów lub chęć dokształcenia się może skłonić je do skorzystania z usług naszej firmy. kierujemy do wszystkich młodych/starych, małych/dużych, kto tylko potrzebuje naszej pomocy. Nasza Firma oferuje:  Składaniem oraz naprawą komputerów  Formatowanie i instalowanie systemu  Tworzenie stron internetowych  Tworzenie reklam oraz wizytówek  Korepetycje z przedmiotów informatycznych

4 Zarząd Bit&Bajt Mateusz Szojda - Dyrektor Główny naszej działalności. Z zamiłowania tłumacz, w wolnych chwilach informatyk z dużym doświadczeniem. Swoje umiejętności zdobywał między innymi w Włoszech gdzie miał praktyki. Tak samo jak w życiu prywatnym tak w firmie potrafi skupić wszystkich wokół siebie co pomaga w organizacji pracy. Tomasz Halemba - Niepozorny specjalista naszej firmy. Wykształcony w wielu dziedzinach informatyki potrafi poradzić sobie z niemal każdym problemem. Wolne chwile poświęca na kształcenie się. Odpowiedzialny za część finansową firmy. Mariusz Bajkowski - Dyrektor marketingowy. Doświadczenie zdobyte w Włoszech pozwala na powierzanie mu nawet najcięższych problemów do rozwiązania. Jego kreatywność zdecydowała o jego stanowisku w firmie oraz odpowiedzialności za cały wizerunek marketingowy firmy. Bartosz Borys - Jeden z niezbędnych osób w firmie. Ten niepozorny z wglądu człowiek potrafi zamienić każdy niedziałający komputer w maszynę marzeń. Doświadczenie zdobywał w urzędzie gdzie był głównym serwisantem wszystkiego co przestało działać lub sprawiało problemy. Wolne chwile uwielbia spędzać na wspinaczce.

5 Damian Horbal- Dyrektor do spraw organizacji. Doświadczony informatyk, z zamiłowania koszykarz. Zdobyte doświadczenie informatyczne pozwala na powierzenie mu odpowiedzialnych funkcji. Paweł Godziek- Niepozorny, lecz doświadczony informatyk. Jego nieoficjalna funkcja w firmie to transport zepsutego sprzętu komputerowego klientów oraz oddanie już działającego. Punktualność oraz gotowość do pracy o każdej porze dnia to jego atuty które pomagają w rozwoju firmy. Sebastian Repeć- Jego talent aktorski od zawsze był jego mocną stroną. Odpowiedzialny za dokumentację z spotkań zarządu. Marcin Grabowski- W życiu prywatnym sportowiec natomiast swoje życie zawodowe wiąże z informatyką. Bieganie po komputer klienta nigdy nie sprawiało mu problemów a transport jest szybszy niż samochodowy. Swoje umiejętności szlifował w Włoszech gdzie miał praktyki. Potrafi każdy komputer uruchomić a dzięki niemu od dziś zepsute końcówki od słuchawek nie będą oznaczały kupna nowych. Aby ka ż dy komputer na ś wiecie otrzyma ł drugie ż ycie!


Pobierz ppt "Bit & Bajt Motto firmy: „Aby każdy komputer na świecie otrzymał drugie życie!” Siedziba firmy: Zespół szkół nr. 4 technikum nr. 3 Im. Janusza Groszkowskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google