Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nadleśnictwo CHOJNÓW. Położenie Nadleśnictwa Nadleśnictwo Chojnów leży w województwie mazowieckim. Nadleśnictwo to składa się z jednego obrębu leśnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nadleśnictwo CHOJNÓW. Położenie Nadleśnictwa Nadleśnictwo Chojnów leży w województwie mazowieckim. Nadleśnictwo to składa się z jednego obrębu leśnego."— Zapis prezentacji:

1 Nadleśnictwo CHOJNÓW

2 Położenie Nadleśnictwa Nadleśnictwo Chojnów leży w województwie mazowieckim. Nadleśnictwo to składa się z jednego obrębu leśnego o powierzchni 10414 ha. Nadleśnictwo Chojnów obejmuje powiaty: Warszawski Zachodni Grodziski Grójecki Piaseczyński Pruszkowski

3 Ciekawe miejsca

4 Ścieżka edukacyjna " Z Instytutu Badawczego Leśnictwa do Starej Szkółki" Ta ścieżka powstała w Lesie Sękocińskim w 2012r. Na turystów czeka tam wiele atrakcji. Ten teren jest idealny do jazdy na rowerze. Tutaj można odpocząć korzystając z altanek i miejsca przeznaczonego na ognisko.

5 Zimne Doły to obiekt rekreacyjno- wypoczynkowy. Chętnie odwiedzają go mieszkańcy Warszawy i jej okolic. Zimne Doły obejmują 13 wiat wypoczynkowych, miejsca ogniskowe, plac zabaw, wieżę widokową, obszerny parking oraz ścieżki dla pieszych.

6 Ścieżka edukacyjna im. Nadleśniczego Mariana Domagały została utworzona w 2011r. Ścieżka ta została utwardzona, więc można tam swobodnie jeździć na rowerze. Można tam znaleźć tabliczki edukacyjne, stoły, ławki oraz plac zabaw.

7 Pomysły na spędzenie czasu w nadleśnictwie Chojnów Bieganie Biegi na orientację Psie zaprzęgi Jazda konna Nordic walking Narciarstwo biegowe Geocaching

8 Zdjęcia

9 ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W ZABOROWIE KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA (KL. IV-VI) Autorzy: Karolina Czyż (kl. 6) Agnieszka Majcher (kl.6) Natalia Choszczyk (kl. 6) Źródła: http://www.chojnow.warszawa.lasy.gov.pl/ http://www.czaswlas.pl/ http://jazda-na-poziomie.pl/2012/05/20/wycieczka- rowerowa-po-lasach-i-bezdrozach-okolic-minska- mazowieckiego/


Pobierz ppt "Nadleśnictwo CHOJNÓW. Położenie Nadleśnictwa Nadleśnictwo Chojnów leży w województwie mazowieckim. Nadleśnictwo to składa się z jednego obrębu leśnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google