Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim!” „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim!” „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie."— Zapis prezentacji:

1

2 „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim!” „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim!”

3 Praktyka zawodowa w Niemczech 03.01.2015-31.01.2015r.

4 W ramach projektu Erasmus + „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim!” miałyśmy szansę odbyć swoją praktykę zawodową w Niemczech w Waldhotelu ”Rennsteighöhe”. Głównym celem naszych praktyk było zdobycie nowej wiedzy i umiejętności poprzez zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce...

5 Przygotowanie do praktyk: W celu zakwalifikowania się do praktyk musiałyśmy napisać testy sprawdzające wiedzę z przedmiotów zawodowych a także ze znajomości języka niemieckiego. W celu zakwalifikowania się do praktyk musiałyśmy napisać testy sprawdzające wiedzę z przedmiotów zawodowych a także ze znajomości języka niemieckiego.

6 Pierwszego dnia pobytu w Niemczech został zorganizowany dzień zapoznawczy, podczas którego dowiedziałyśmy się gdzie będziemy pracować i mieszkać.

7 Waldhotel Rennsteighöhe:

8 Do naszych głównych obowiązków należało: nakrywanie do stołów, mycie i wycieranie naczyń, krojenie i obieranie warzyw, zamiatanie i mycie podłóg… Do naszych głównych obowiązków należało: nakrywanie do stołów, mycie i wycieranie naczyń, krojenie i obieranie warzyw, zamiatanie i mycie podłóg…

9 W czasie wolnym chodziłyśmy na dłuuuugie spacery w poszukiwaniu cywilizacji ;) W czasie wolnym chodziłyśmy na dłuuuugie spacery w poszukiwaniu cywilizacji ;)

10 Wycieczka do Erfurtu ! Podczas pierwszego weekendu została zorganizowana wycieczka do Erfurtu, podczas której zwiedzaliśmy miasto. Podczas pierwszego weekendu została zorganizowana wycieczka do Erfurtu, podczas której zwiedzaliśmy miasto.

11 Czas w pracy: Czas w pracy mijał bardzo szybko, ludzie z którymi pracowałyśmy byli bardzo mili i serdeczni Czas w pracy mijał bardzo szybko, ludzie z którymi pracowałyśmy byli bardzo mili i serdeczni

12 Podsumowując... Dzięki praktykom nabyłyśmy nowe doświadczenia i umiejętności, które niewątpliwie pomogą nam w późniejszym znalezieniu pracy. Poszerzyłyśmy swoje umiejętności językowe oraz poznałyśmy kulturę Niemiec. Dzięki praktykom nabyłyśmy nowe doświadczenia i umiejętności, które niewątpliwie pomogą nam w późniejszym znalezieniu pracy. Poszerzyłyśmy swoje umiejętności językowe oraz poznałyśmy kulturę Niemiec.

13 Wykonały: Aleksandra Skrzypek Aleksandra Skrzypek Anna Machnik kl. 3DG Anna Machnik kl. 3DG


Pobierz ppt "„Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim!” „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google