Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Robert Lewandowski zdobył 5 goli w 9 minut meczu z Wolfsburgiem!

Podobne prezentacje

Prezentacja na temat: "Robert Lewandowski zdobył 5 goli w 9 minut meczu z Wolfsburgiem!"— Zapis prezentacji:

1 Robert Lewandowski zdobył 5 goli w 9 minut meczu z Wolfsburgiem!

2 Trener Bayernu, Pep Guardiola, łapał się za głowę już po trzeciej bramce swojego rezerwowego, ale po piątej jego twarz wyrażała już tylko nieskończone zadowolenie pomieszane ze zdumieniem.

3 Bayern po pierwszej połowie przegrywał z rywalem 0:1, a Robert Lewandowski... siedział na ławce rezerwowych. Do gry przystąpił od początku drugiej odsłony, a już w 51. minucie rozpoczął show, które trwało... dziewięć minut. Bo dokładnie tyle potrzebował "Lewy", by strzelić rywalowi pięć bramek! Wyjątkowej urody była zwłaszcza ta ostatnio. Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem - powiedział po meczu Pep Guardiola, szkoleniowiec Bayernu. Po tym meczu Lewandowski jest samodzielnym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi z ośmioma trafieniami na koncie.

4 Spotkanie z wysokości trybun stadionu Alianz Arena oglądało 75 tys. widzów.

5 Następny mecz możemy oglądać 29 września mecz Bayern - Dynamo Zagrzeb. Trzymajcie kciuki za Lewego. Oby udowodnił, że 5 goli w 9 minut z meczu BayernWolfsburg nie było przypadkiem. Przypomnijmy - 5 goli Lewandowskiego w meczu z Wolfsburgiem to jednocześnie najszybciej strzelony hattrick Budesligi. Robert Lewandowski zapisał się tym samym na stałe w historii niemieckich rozgrywek.

Pobierz ppt "Robert Lewandowski zdobył 5 goli w 9 minut meczu z Wolfsburgiem!"