Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mileną Radecką.  Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy, by do naszej szkoły zawitał taki gość jak Pani Milena Radecka. W ramach zachęty przygotowaliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mileną Radecką.  Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy, by do naszej szkoły zawitał taki gość jak Pani Milena Radecka. W ramach zachęty przygotowaliśmy."— Zapis prezentacji:

1 Mileną Radecką

2  Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy, by do naszej szkoły zawitał taki gość jak Pani Milena Radecka. W ramach zachęty przygotowaliśmy krótki plan dnia, w którym uczestniczyłby nasz gość specjalny. Przedstawiamy go w prezentacji multimedialnej. Zapraszamy do obejrzenia.

3  Na samym początku wizyty z Panią Mileną Radecką chcielibyśmy, by po krótce opowiedziała nam o początkach swojej kariery zawodowej, to jak do niej dążyła i czy szybko udało się jej osiągnąć zamierzony sukces. Cała społeczność szkolna z pewnością cieszyłaby się z takiej pogawędki.

4  Tuż po krótkim przedstawieniu wspaniałej siatkarki młodzież szkolna organizuje rozgrzewkę. Składać się będzie ona z wielu ćwiczeń rozciągających, do których z pewnością zostanie wykorzystany sprzęt jaki Klub SKS Maraton otrzymał od firmy Orange w ramach programu Kluby Sportowe Orange.

5  Część I  Przygotowanie organizmu do wysiłku, czyli swobodny truchcik, trzy okrążenia wokół sali gimnastycznej  Ćwiczenia czynne-wolne poszczególnych partii mięśniowych w miejscu oraz podczas wolnego biegu np. wymachy, rozciąganie palców dłoni, skłony do przodu, okrężne ruchy nóg itp..

6  Rozbieganie - w czasie biegu zawodnicy wykonują różnego rodzaju ćwiczenia np. bieg krokiem skrzyżnym, dostawnym czy krążenia ramion  Ćwiczenia szybkościowo - szkocznościowe na skrzyni w celu przygotowania nóg do skoków

7  Kilka fotografii, które zobrazują jak będzie wyglądać pierwsza część rozgrzewki

8

9  Część II  Rozgrzewka z piłką- zawodnicy wykonują odbicia piłki sposobem górnym, dolnym  Rozgrzewka na siatce z piłką- atak przez siatkę.

10  Część III  Bieg – trzy okrążenia wokół sali. Krótka chwila na rozciąganie mięsni. SHOULDER STRETCH MIĘSIEŃ CZWOROGŁOWY

11 SLEEPER STRETCHMIĘSIEŃ DWUGŁOWY MIĘSIEŃ GRUSZKOWATY

12  Wspólnie z zaproszonym gościem nasza młodzież szkolna zagra mecz. Wezmą w nim udział chętni gimnazjaliści, których z pewnością nie będzie brakowało, zostaną utworzone drużyny i rozpocznie się wydarzenie dnia. Z pewnością przyniesie ono wiele wrażeń zarówno młodzieży jak i samej siatkarce.

13  Po emocjonujących wydarzeniach zapraszamy naszego gościa Panią Milenę Radecką na wspólny piknik. Zorganizujemy ognisko a przy tym różne gry i zabawy. Będzie to chwila, w której młodzież szkolna będzie mogła poprosić naszego gościa o autograf bądź pamiątkowe zdjęcie.

14  Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i obejrzeli naszą prezentację dotyczącą przebiegu dnia, w którym to naszym gościem byłaby Pani Milena Radecka. Mamy nadzieję, że to właśnie w naszej szkole zawita wspaniała siatkarka.


Pobierz ppt "Mileną Radecką.  Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy, by do naszej szkoły zawitał taki gość jak Pani Milena Radecka. W ramach zachęty przygotowaliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google