Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Radosław Dymek Towaroznawstwo KrDZTo 1014 A. Radosław Dymek 1.Rozkład zajęć: 2.Rozkład jazdy: 3.Tabelka z ćwiczeniami :Rozkład zajęćRozkład jazdy Lp.Nazwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Radosław Dymek Towaroznawstwo KrDZTo 1014 A. Radosław Dymek 1.Rozkład zajęć: 2.Rozkład jazdy: 3.Tabelka z ćwiczeniami :Rozkład zajęćRozkład jazdy Lp.Nazwa."— Zapis prezentacji:

1 Radosław Dymek Towaroznawstwo KrDZTo 1014 A

2 Radosław Dymek 1.Rozkład zajęć: 2.Rozkład jazdy: 3.Tabelka z ćwiczeniami :Rozkład zajęćRozkład jazdy Lp.Nazwa ćwiczeniaRozszerzenie 1.Tekst.txt 2.Word.doc 3.Word.pdf 4.Excel.xls 5.Powerpoint.ppt

3 Nazywam się Radosław Dymek.Urodziłem się w Brzesku i mieszkam w Jadownikach w województwie Małopolskim.Chodziłem do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku konkretnie do technikum na profilu logistyk. Posiadam uprawnienia na obsługę wózków widłowych, które uzyskałem poprzez kursy w szkole. Posiadam również kurs obsługi programów magazynowych. Aktualnie studiuję Towaroznawstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W przyszłości chciałbym założyć własne przedsiębiorstwo transportowe albo własny browar. Życiorys :

4 Nazywam się Radosław Dymek. Urodziłem się w Brzesku 7 Lipca 1995 roku i mieszkam w Jadownikach w województwie Małopolskim. Chodziłem do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku konkretnie do technikum na profilu logistyk. Podczas nauki w technikum odbyłem praktyki w przedsiębiorstwie Can Pack S.A w komórce celnej. Posiadam uprawnienia na obsługę wózków widłowych oraz kurs obsługi programów magazynowych, które uzyskałem przez darmowe szkolenia organizowane w mojej szkole. Aktualnie studiuję Towaroznawstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W przyszłości chciałbym założyć własne przedsiębiorstwo transportowe albo własny browar. Obecnie mieszkam w domu jednorodzinnym w Jadownikach. Mam starsze rodzeństwo, brat w wieku 27 lat a siostra w wieku 28 lat. Interesuję się nowinkami technologicznymi, grami komputerowymi, gadami, ptasznikami, roślinami owadożernymi, wyścigami WRC, koszykówką oraz piłką nożną. Chodziłem do Szkoły Podstawowej nr.3 w Brzesku im. Mikołaja Kopernika. Potem ukończyłem Publiczne Gimnazjum nr.1 w Brzesku im. Królowej Jadwigi. Lata szkoły wspominam bardzo dobrze mimo, że byłem przeciętnym uczniem. Przez pewien okres grałem w klubie sportowym Okocimski Brzesko gdzie brałem udział w zawodach oraz sparingach, lecz zakończyłem przygodę z piłką nożną. Potem zacząłem regularnie uczęszczać na siłownie. Aktualnie bardzo dużo jeżdżę na rowerze. Pod koniec września byłem na zawodach Downhillowych Joyride w Zakopanym. Świetnie się bawiłem, widowisko było wspaniałe pomimo, że drugiego dnia zawodów zaczął padać deszcz. Zawodnicy jeździli wspaniale, konkurencja była ogromna ale wszyscy zawodnicy robili to przede wszystkim dla zabawy i hobby. Bardzo dużo czasu poświęciłem hobby jakim są gady i ptaszniki. Posiadałem węża zbożowego, dwa kameleony, dwie agamy brodate, gekona lamparciego oraz orzęsionego i felsume madagaskarską. Ptaszniki są to pająki o bardzo ładnym wyglądzie jak Brachypelma smithi czy avicularia versicolor. Kolejnym hobby to wyścigi WRC uwielbiam oglądać oraz grać na komputerze. W przyszłości planuję się wybrać na zawody WRC, gdyż widowisko jest nieziemskie, piękne widoki, piękne auta oraz szybkość. Od początku mój wybór padł na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Wielu znajomych mi polecało tą szkołę. Początkowo chciałem dostać się na logistykę międzynarodową lecz nie udało mi się zakwalifikować. Uznałem że najlepszym wyborem będzie towaroznawstwo. Wyboru nie żałuję jest to bardzo ciekawy kierunek i przyszłościowy. Życiorys :

5 PDF :

6 Excel :


Pobierz ppt "Radosław Dymek Towaroznawstwo KrDZTo 1014 A. Radosław Dymek 1.Rozkład zajęć: 2.Rozkład jazdy: 3.Tabelka z ćwiczeniami :Rozkład zajęćRozkład jazdy Lp.Nazwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google