Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nadleśnictwo Świdnica Odkryj świat zabawy i nauki w naszym nadleśnictwie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nadleśnictwo Świdnica Odkryj świat zabawy i nauki w naszym nadleśnictwie."— Zapis prezentacji:

1 Nadleśnictwo Świdnica Odkryj świat zabawy i nauki w naszym nadleśnictwie

2 Kilka słów o… a)Nadleśnictwie i jego pracy b)Korzyściach, jakie z niej czerpiemy

3

4 Praca i zasługi nadleśnictwa Nadleśnictwo Świdnica zajmuje się przede wszystkim:  Ochroną środowiska  Zalesianiem  Opieką nad zwierzętami  Odnawianiem  Edukacją młodzieży i nie tylko.

5

6 Walory nadleśnictwa Placówka zapewnia nam nie tylko naukę, ale także zabawę. Nadleśnictwo zapewnia nam również niezapomniane chwile podczas rodzinnych wycieczek.

7 Jaskinia Nietoperza Jednym z najbardziej znanych miejsc naszego nadle- śnictwa jest Jaskinia Nietoperza. Zoba- czymy tam odtwo- rzoną kryjówkę tych ssaków oraz warunki w jakich żyją.

8 Edukacja Często wybieramy się do naszego nadleśnictwa w ramach lekcji przyrody. Uczymy się tam ciekawych rzeczy, wykonujemy interesujące doświadczenia i zadania.

9 Wycieczki Na terenie nadleśnictwa jest wiele ciekawych miejsc, dlatego też często wybieramy się na wycieczki szkolne i lekcje w terenie. Miło można spędzić czas również w gronie przyjaciół, czy rodziny.

10 Dziękujemy za uwagę! Zachęcamy do zwiedzania Nadleśnictwa Świdnica Opracowały: Maja Michalik Alicja Kostuń Aleksandra Duniewska Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy klasa 6a Kategoria szkoły podstawowe kl. IV-VI


Pobierz ppt "Nadleśnictwo Świdnica Odkryj świat zabawy i nauki w naszym nadleśnictwie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google