Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TYLE ELEKTROŚMIECI ZEBRALIŚMY  Zbieramy elektrośmieci ponieważ zawierają liczne substancje szkodliwe oraz trujące, które po wydostaniu się z uszkodzonego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TYLE ELEKTROŚMIECI ZEBRALIŚMY  Zbieramy elektrośmieci ponieważ zawierają liczne substancje szkodliwe oraz trujące, które po wydostaniu się z uszkodzonego."— Zapis prezentacji:

1

2 TYLE ELEKTROŚMIECI ZEBRALIŚMY  Zbieramy elektrośmieci ponieważ zawierają liczne substancje szkodliwe oraz trujące, które po wydostaniu się z uszkodzonego sprzętu: lodówki, pralki, komputera, świetlówki czy innego urządzenia elektronicznego łatwo przenikają do gleby, wód gruntowych i powietrza. Może to powodować zanieczyszczenie środowiska naturalnego, stanowiąc tym samym zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, zbieramy też je ponieważ wykorzystuje się elektrośmieci do produkcji innych urządzeń.

3 PRZYJECHAŁA DO NAS CIĘŻARÓWKA, ABY ODEBRAĆ ELEKTROŚMIECI

4 UCZNIOWIE CHĘTNIE POMAGALI

5 PRZY PRACY BYŁO DUŻO ŚMIECHU …

6 I SELFIE ;)

7 DZIĘKI WASZEJ POMOCY SZKOŁA UZBIERAŁA NA NOWY MIKROSKOP

8 DZIĘKUJEMY !!! Autorzy: Karolina Matusiak Kacper Toda


Pobierz ppt "TYLE ELEKTROŚMIECI ZEBRALIŚMY  Zbieramy elektrośmieci ponieważ zawierają liczne substancje szkodliwe oraz trujące, które po wydostaniu się z uszkodzonego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google