Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZEGLĄD PRASY 24 kwietnia 2013 roku Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach Biuro Prasowe tel. (41) 342-13-45; fax. (41) 344-60-46.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZEGLĄD PRASY 24 kwietnia 2013 roku Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach Biuro Prasowe tel. (41) 342-13-45; fax. (41) 344-60-46."— Zapis prezentacji:

1 PRZEGLĄD PRASY 24 kwietnia 2013 roku Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach Biuro Prasowe tel. (41) 342-13-45; fax. (41) 344-60-46 rzecznik prasowy tel. (41) 342-17-54 Zeskanuj kod QR i przeczytaj przegląd prasy w Serwisie Biura Prasowego

2 PORTAL „E-VIVE.PL” Włodzimierz Wielgus o budowie nowego budynku szpitala dziecięcego: „To jedyne słuszne rozwiązanie” Nowy pawilon szpitala dziecięcego stanie obok szpitala na Czarnowie. Decyzje w tej sprawie podjął Zarząd Województwa Świętokrzyskiego. Nowy budynek będzie pawilonem dla pediatrii. Plany zostały przedstawione załodze szpitala przy Langiewicza. Jak podkreślił dyrektor placówki Włodzimierz Wielgus, spotykam się z aprobatą tego pomysłu. Plany budowy nowej siedziby szpitalika dziecięcego zostały przedstawione przez dyrektora WSZ Jana Gieradę załodze szpitalika dziecięcego. Jak zaznaczył szef placówki Włodzimierz Wielgus, pomysł spotkał się z dobrym przyjęciem wśród pracowników. Pawilon budynku pediatrycznego będzie mieścił się za budynkami neurologii i kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. – Trwają prace nad przygotowaniem funkcjonowania pawilonu. W najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg na projekt budynku – mówi Włodzimierz Wielgus. Założenia są takie aby powstał pawilon na 180 łóżek. Infrastruktura pomocnicza pozostanie w dotychczasowym miejscu. - To jedyne słuszne rozwiązanie – podkreślił dyrektor szpitala dziecięcego. Koncepcja włączenia placówki dziecięcej do WSZ w Kielcach pojawiła się kilka miesięcy temu. Prawdopodobnie nie dojdzie do kolejnych zwolnień wśród personelu medycznego.

3 PORTAL „ONET.PL” Szpital dziecięcy: nie będzie zwolnień białego personelu Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach zapewnił, że nie planuje się zwolnień pielęgniarek i lekarzy ze szpitala dziecięcego - informuje gazeta.pl. W ubiegłym tygodniu zapadła decyzja o włączeniu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach w struktury lecznicy na Czarnowie – przypomina gazeta.pl. Dyrektor wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Jan Gierada spotkał się w poniedziałek z załogą placówki na Langiewicza. Dotyczyło ono omówienia wstępnych planów nowej inwestycji. Nowa siedziba szpitala dziecięcego będzie znajdować się przy ul. Grunwaldzkiej. Wbrew wszelkim obawom, dyrektor zapewnił, że nie przewiduje zwolnień pielęgniarek i lekarzy. Wciąż jednak nie wiadomo, jak sprawa będzie wyglądać w przypadku pracowników administracji. Gierada zapowiedział, że skontaktuje się z marszałkiem Adamem Jarubasem, żeby ten zaapelował do dyrektorów swoich instytucji o zatrudnienie np. księgowych.

4


Pobierz ppt "PRZEGLĄD PRASY 24 kwietnia 2013 roku Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach Biuro Prasowe tel. (41) 342-13-45; fax. (41) 344-60-46."

Podobne prezentacje


Reklamy Google