Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lekarze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lekarze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Lekarze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Czy zdarzyło Ci się kiedyś zachorować? Dziś dowiesz się jaki lekarz może Ci pomóc w chorobie.

3 Gdy czujesz się źle, kichasz, kaszlesz musisz iść do pediatry. On pomaga w bulach brzuszka, przeziębieniu takim maluchom jak Ty. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 A co jeśli boli Cię ząb? Udaj się do stomatologa. On potrafi zęby leczyć i je usuwać. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Jeśli ząbków nie masz prostych udaj się do ortodonty. On aparat Ci założy. Nie jest on zbyt wygodny, ale ząbki wyprostuje. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Gdy złamiesz rękę lub zwichniesz kostkę, udaj się do ortopedy. On Ci kości wtedy zbada, a jak będzie trzeba gips założy. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Jeśli problem masz ze skórą lub włosami udaj się do dermatologa. On na pewno Ci maść dobrą przepisze. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Gdy z serduszkiem masz problemy udaj się do kardiologa. Ona wysłucha jego bicie – sprawdzi moc i tempo bicia. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Jeśli ucho mocno boli, udaj się do laryngologa. Zajrzy, sprawdzi i pomoże. Gardło, nos i ucho zbada. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Gdy oka coś Ci wpadnie, nie trzyj, udaj się do okulisty. On oczka Twoje zbada, a jak trzeba okularki Ci przepisze. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

11 Wielu jeszcze lekarzy ludzi leczy. Poznasz ich kiedyś. Oby nie prędko. A teraz trzymaj się zdrowo i dbaj o siebie. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Lekarze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google