Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kipfenberg-Grösdorf.. Praca na stanowisku służby pięter: Główne zajęcia to: Ścieranie kurzy Ścielenie łóżek Mycie okien Odkurzanie jednostek mieszkalnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kipfenberg-Grösdorf.. Praca na stanowisku służby pięter: Główne zajęcia to: Ścieranie kurzy Ścielenie łóżek Mycie okien Odkurzanie jednostek mieszkalnych."— Zapis prezentacji:

1 Kipfenberg-Grösdorf.

2

3

4

5 Praca na stanowisku służby pięter: Główne zajęcia to: Ścieranie kurzy Ścielenie łóżek Mycie okien Odkurzanie jednostek mieszkalnych i holu Mycie podłóg Uzupełnianie asortymentu Sprzątanie łazienek Sprzątanie klatki schodowej Mycie luster

6 Hotelowa restauracja serwuje doskonałe dania kuchni bawarskiej i smaczne przekąski, którymi przy sprzyjającej pogodzie można delektować się na tarasie. Na dobry początek dnia w obiekcie serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu.

7 Praca na kuchni W trakcie praktyki naszym głównym zadaniem była praca na kuchni, w której skład wchodziło: Przygotowywanie sałatek Pieczenie ciastek Robienie dekoracji do deserów i innych dań Przygotowywanie potraw Robienie deserów Sprzątaniu kuchni po zakończeniu pracy Zmywanie naczyń Mycie podłóg Sprzątanie chłodni Obróbka wstępna warzyw i owoców oraz obróbka wstępna i cieplna mięsa i ryb Obsługa ekspresu do kawy Obsługa pieca konwekcyjnego i zmywarki

8

9 Restauracja W czasie pracy na restauracji naszymi zajęciami było: Przygotowywanie bufetu śniadaniowego Zbieranie nakryć Dbanie o czystość stolików Prasowanie obrusów Dokładanie brakujących rzeczy do stołu szwedzkiego Polerowanie sztućców Rozkładanie naczyń Składanie serwetek

10

11 Podczas praktyki zajmowałyśmy się również przystrajaniem dużej sali bankietowej na imprezy okolicznościowe, prasowaniem obrusów i pokrowców na krzesła. Następnie rozkładaniem nakryć na stołach oraz układaniem elementów ozdobnych. Podczas imprez wcielałyśmy się w rolę kelnerki i obsługiwałyśmy gości. Zajmowałyśmy się również obsługą i organizacją przyjęć odbywających się na kręgielni.

12

13

14 Nasza praca

15

16 Czas wolny

17


Pobierz ppt "Kipfenberg-Grösdorf.. Praca na stanowisku służby pięter: Główne zajęcia to: Ścieranie kurzy Ścielenie łóżek Mycie okien Odkurzanie jednostek mieszkalnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google