Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kartki metodą haftu matematycznego. W grudniu, chętne dziewczyny z klasy VI c brały udział w warsztatach zorganizowanych w ramach projektu,,Szkoła z klasą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kartki metodą haftu matematycznego. W grudniu, chętne dziewczyny z klasy VI c brały udział w warsztatach zorganizowanych w ramach projektu,,Szkoła z klasą."— Zapis prezentacji:

1 Kartki metodą haftu matematycznego

2 W grudniu, chętne dziewczyny z klasy VI c brały udział w warsztatach zorganizowanych w ramach projektu,,Szkoła z klasą 2’’.

3 Na pierwszym spotkaniu wylosowałyśmy zadanie - zdobienie kartek.

4

5 Spośród wielu technik wybrałyśmy haft matematyczny. Tworzyłyśmy piękne kartki świąteczne, nierzadko kłując sobie palce.

6

7

8

9 W każdym tygodniu spotykałyśmy się, aby wraz z panią Renatą Biernat wyszyć nowe, coraz lepsze wzory, np. gwiazdki, koła, świeczki.

10

11

12

13 Potrzebne materiały zdobyłyśmy pisząc podanie do Stowarzyszenia Przyjaciół ÓSEMKI.

14

15 Nasze kartki z życzeniami, które ułożyłyśmy zostały wysłane przyjaciołom naszej szkoły.

16

17 ,,Dzięki warsztatom haftu matematycznego mogłam spędzić miło czas. Z pewnością dzięki wyszywaniu nauczyłam się większej cierpliwości. Bardzo lubię posługiwać się igłą i nitką. Wykorzystam tę umiejętność np. przy cerowaniu ubrań.’’ A.Sz.

18 ,,Myślę, że te zajęcia nauczyły mnie cierpliwości i wyszywania. Spędziłam również miło czas z przyjaciółkami i stworzyłam kilka ładnych robótek. Moim zdaniem, stworzenie takich warsztatów było dobrym pomysłem.’’ A.K.


Pobierz ppt "Kartki metodą haftu matematycznego. W grudniu, chętne dziewczyny z klasy VI c brały udział w warsztatach zorganizowanych w ramach projektu,,Szkoła z klasą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google