Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Zespół Szkoły z Klasą 2.0 realizował w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015 projekt pt. „Kielce – świętokrzyskie Serce”.  W jego skład weszły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Zespół Szkoły z Klasą 2.0 realizował w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015 projekt pt. „Kielce – świętokrzyskie Serce”.  W jego skład weszły."— Zapis prezentacji:

1

2

3  Zespół Szkoły z Klasą 2.0 realizował w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015 projekt pt. „Kielce – świętokrzyskie Serce”.  W jego skład weszły następujące działania:

4 Uczniowie klasy IIA gimnazjum pod opieką p. Dagmary Bartochy realizowali projekt. W ramach swych działań poznali ludzi związanych z Kielcami i Kielecczyzną, którzy zostawili po sobie ślad działalności na naszej ziemi i przyczynili się do jej rozwoju.

5  W pierwszym semestrze realizowana była I część projektu pt. "Wyglądamy przez okno...”. Pod kierunkiem pań: Beaty Orkisz, Moniki Tomaszewskiej i Sylwii Ciszewskiej pracowały trzy grupy uczniów, którzy utrwalali i poszerzali swoją wiedzę na temat naszego miasta i regionu oraz pojęć: miasto, województwo, państwo.

6  Projekt realizowali chętni uczniowie z klasy VI a i gimnazjum pod opieką pań: Beaty Długosz i Krystyny Maciągowskiej. Uczniowie poznali życie i działalność Jana Karskiego oraz jego związki z Kielcami.

7  „Na tropie świętokrzyskich smaków” to projekt, w który zaangażowani byli uczniowie z klasy IV b, 2c i 3d pod kierunkiem pań: Karoliny Zawadzkiej i Agnieszki Durlik. Podczas realizacji działań uczniowie poznawali tradycje kulinarne oraz produkty z naszego regionu.

8  Uczniowie klas Va, IA i II A pod opieką pań: Agnieszki Żubrowskiej i Anny Lesiak realizowali projekt edukacyjny. Ćwiczyli umiejętność określania stosunków przestrzennych, uczyli się korzystania z mapy Kielc oraz funkcji Street View w serwisie internetowym Google Maps.

9  Uczniowie klasy II A pod opieką p. Ewy Włodarczyk szukali miejsc rozrywki w mieście. Następnie uczyli siebie i innych tego, jak dojechać komunikacją miejską do wybranych miejsc np.: na basen, na pływalnię, na kręgle, do kina.

10  W roku szkolnym 2014/2015 uczennice klasy V a: Monika, Patrycja, Marysia oraz Martyna wzięły udział w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0. w ścieżce UFON.

11  Na blogu uczniowie pod opieką pani Dagmary Bartochy przedstawiają wyniki swojej pracy w programie Szkoła z Klasą 2.0, zamieszczają zdjęcia, opisują działania w związku z Tygodniem Czytania oraz Tygodniem Odkrywania. Zajrzyjcie koniecznie : http://blogiceo.nq.pl/tikowiesciz17stki/

12 Zapraszamy do zwiedzania stoisk


Pobierz ppt " Zespół Szkoły z Klasą 2.0 realizował w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015 projekt pt. „Kielce – świętokrzyskie Serce”.  W jego skład weszły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google